Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 1/7 (H)
World: 33392
EU: 17124
EU English: 6784
Realm: 82
World: 26894
EU: 13971
EU English: 5625
Realm: 78
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Kargath Bladefist6 days ago331191701883
+ Twin Ogron2 days ago425072152010668m 25s
+ Tectus23 days ago35377179049441m 20s
+ Brackenspore23 days ago35744179459223m 30s
+ The ButcherDec 7, 2014 21:10947556854016m 58s
+ Kargath BladefistDec 3, 2014 21:353898325223
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting:
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Jelenleg szerdán és vasárnap raidelünk Highmaulban, Blackrock Foundry megnyitásakor ezeken a napokon az új raidben fogunk haladni, és egy új, pénteki raidnapon fejezzük be Highmault.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 1 day ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 62, Unique Players: 39

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
2Nuwiel (u)13.84658.7325806.3
3Dedalus13.67651.73
3Finalhope13.52658.8820702.7
6Mustarcsoki12.23640.40
4Huntimaster12.23650.7323619.0
3Ohp12.23656.07
0Fenyöfürt12.23646.13
6Deathmay12.23650.07
3Sabers12.23647.94
2Miburo12.23655.8723611.8
3Ezüstharmat12.23651.80
3Roneé12.23652.20
6Tufih0.69623.50
6Mohas0.68650.20
5Theprodigy0.56652.31
6Pankaru0.55636.00
6Fôrtý0.52650.69
3Csizmás0.52649.07
6Terrorka0.39629.00
5Bago0.39636.07
6Predatorsax0.30639.8722882.3
2Muffinssi0.30637.33
6Csabeesz0.30635.27
5Druwide0.30645.07
6Rpdudu0.26647.20
6Sylphyl0.12633.13
6Shimán0.00593.44
6Safrak0.00607.56
5Urbánszky0.00596.27
6Xomian0.00614.00
6Limdir0.00637.81
6Harcibicska0.00627.47
6Skittlez0.00640.87
6Tolen0.00622.38
6Toshiko0.00633.07
6Shandrel0.00634.67
6Lyleana0.00584.80
6Kukcsi0.00624.20
6Steelsmith (#)0.00639.13
6Enterie0.00623.80
2Norwen0.00621.00
5Lasien0.00612.40
2Miburo (#)0.00610.94
4Kukibugyi (#)0.00586.75
2Siona0.00606.80
3Nitrozsén0.00628.80
6Medaloth0.00614.06
3Themar0.00608.80
3Bomdija0.00607.00
2Firien (u)0.00616.00
3Araves0.00633.33
5Nigruskaja0.00625.00
5Kispofám0.00637.40
4Levoxol0.00600.73
2Hellsickle0.00612.53
6Xavér0.00642.40
5Fényura0.00568.53
1Anniska0.00626.40
2Emenity0.00627.19
3Finaldot0.00640.73
6Elanden0.00635.87
3Samaz0.00628.13
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook