close x
Do you play Hearthstone?
Check the seasonal rankings history at https://www.heroprogress.com!
Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 11/13 (N)
World: 18161
EU: 7742
EU English: 2886
Realm: 53
World: 16962
EU: 6960
EU English: 2718
Realm: 54
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
   N: Xhul'horac~Aug 17, 201516940707349
   N: Mannoroth~Aug 14, 201513986565839
+ N: Socrethar the Eternal22 days ago1760675325238m 17s
+ N: Shadow-Lord Iskar22 days ago18256796251
+ N: Fel Lord ZakuunJul 22, 2015 20:4513130604140
+ N: GorefiendJul 19, 2015 21:0115458702949
+ N: Kilrogg DeadeyeJul 12, 2015 20:401437869855120m 38s
+ N: Hellfire High CouncilJul 8, 2015 20:571537077875521m 31s
+ N: KormrokJun 28, 2015 20:131101460984821m 43s
+ N: Iron ReaverJun 24, 2015 20:03632934932507m 14s
+ N: Hellfire AssaultJun 24, 2015 19:446442357124
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán, pénteken és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 3 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 118, Unique Players: 55

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
4Rebbencs63.65702.8731389.0
3Ohp24.09699.8136801.5
6Therdina (u)3.50695.0043463.5
5Senor1.68700.81
3Vattapamacs1.43690.00
6Syrniss1.39696.8829653.5
4Huntimaster1.26694.8738137.1
3Sabers1.26697.9432101.5
0Nuwiel (u)1.26695.9338048.9
2Miburo1.26702.3336498.8
5Intrepidibex (u)1.26695.1338988.5
5Predaa1.25698.3136905.9
3Samaz1.25693.33
5Xingjiwu1.24695.1332956.7
3Dedalus1.24691.07
4Barredmur1.23693.93
5Korrekt1.23680.0042624.0
6Wannago1.18693.00
5Takhar1.12693.40
6Nyullab1.09689.0736927.3
1Fenyöfürt1.04685.0625786.3
6Einri0.99685.67
3Ezüstharmat0.86691.7332933.2
5Spurisztár0.73689.6935217.3
3Caderli0.59685.1329462.1
5Rpdudu0.58695.3334316.4
3Roneé0.57694.4035188.7
3Finalhope0.57683.1320702.7
5Gawida0.44685.1337123.5
5Jhaelryna0.36671.6324920.1
6Tradon0.12681.94
6Senorpriest0.00681.07
6Falconi0.00691.07
6Nimrót0.00612.73
3Karatekölyök (#)0.00655.81
6Malakiah0.00656.88
6Níkolas0.00621.60
6Qamia (#)0.00637.5318615.3
6Spurivan0.00672.1921017.5
6Eimhear0.00623.80
6Landiniara0.00645.00
6Galwaeth0.00622.33
6Predus0.00687.1920172.5
5Qama0.00668.8023086.3
5Baestin0.00665.8724025.2
6Roflstar0.00622.33
6Fôrty0.00616.53
5Megaagy0.00657.0027441.0
6Moonborn0.00675.33
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00686.5332881.9
6Safrak0.00643.7521198.9
5Urbánszky0.00672.4022615.3
6Xomian0.00614.00
5Limdir0.00649.31
6Fôrtý0.00663.2524169.3
6Cashmere0.00618.07
6Skittlez0.00640.8717740.7
5Mandaryn0.00650.38
6Tolen0.00628.88
6Malazár0.00670.4018050.4
6Steelsmith (#)0.00690.3820455.5
2Norwen0.00660.00
4Bimbambusz0.00643.38
5Lasien0.00613.7316040.6
2Miburo (#)0.00620.1316012.9
3Kukibugyi (#)0.00676.6318253.9
4Villámkéz0.00649.8113400.7
6Vérwolf0.00550.20
3Oldfirehands0.00655.80
2Siona0.00641.3819215.1
6Mamiboo0.00682.53
5Shatterhands0.00624.6010405.8
3Nitrozsén0.00653.0721914.4
6Iranon0.00638.40
5Dávidka0.00622.56
3Laridin0.00627.88
3Megdöfködlek0.00637.00
5Terrorka0.00677.0035939.9
3Csizmás0.00659.4022538.2
5Felixjaeger0.00654.0615277.3
3Themar0.00623.0017760.5
3Bomdija0.00607.0017034.0
2Firien (u)0.00656.94
2Muffinssi0.00669.67
5Belrak0.00665.00
3Araves0.00676.8825799.9
3Tigrisszem0.00656.33
5Pankaru0.00653.8125563.0
5Parren0.00631.07
5Nigruskaja0.00655.6921149.6
4Nebiroska0.00657.31
2Náin (u)0.00585.5612914.9
5Kispofám0.00642.1321880.0
2Húsdaráló0.00661.9414309.8
4Levoxol0.00671.5322116.3
6Magai0.00657.2524462.3
4Bárdmagician0.00655.0017088.4
1Verebecske0.00653.69
6Parilnariath0.00519.80
2Hellsickle0.00654.8816196.6
5Mcgyógyító0.00612.06
6Xavér0.00668.8730435.4
1Szedertincs0.00651.38
4Soulwarden0.00609.8715866.3
5Fényura0.00618.00
2Frostfart0.00647.4718507.7
5Törpdózer0.00678.0023121.0
6Deathmay0.00671.1334645.6
6Mortiona (u)0.00662.4027960.7
1Anniska0.00675.6721528.1
5Theprodigy0.00676.4430598.1
2Emenity0.00641.31
5Eruny0.00682.0022752.7
3Finaldot0.00665.1325486.9
6Unity0.00640.4720347.9
6Vogul0.00659.07
2Taraza (u)0.00662.75
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook