close x
Do you play Diablo 3?
Come watch Season 3 Rankings on DiabloProgress!
Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 5/7 (H) 5/10 (H)
World: 24070
EU: 13052
EU English: 5323
Realm: 69
World: 14877
EU: 7788
EU English: 3113
Realm: 49
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Flamebender Ka'graz7 days ago204061139364
+ H: OregorgerApr 19, 2015 20:49179421025059
+ H: Beastlord DarmacApr 19, 2015 19:23206081152468
+ H: Hans'gar and FranzokApr 12, 2015 20:29208631172866
+ H: GruulApr 8, 2015 20:52210531188970
+ H: Twin OgronMar 13, 2015 20:2629220156158425m 49s
+ H: BrackensporeMar 6, 2015 21:3827480148028015m 19s
+ H: The ButcherMar 6, 2015 21:0030147160338816m 36s
+ H: TectusFeb 6, 2015 22:0825923139717416m 19s
+ H: Kargath BladefistJan 21, 2015 21:40331121700687
+ The Iron Maidens24 days ago25481139596953m 27s
+ Operator Thogar24 days ago315801740086
   Ko'ragh~Mar 24, 20154703024288124
+ KromogMar 22, 2015 22:1224880136177112m 31s
+ Flamebender Ka'grazMar 15, 2015 20:3625769140207427m 19s
+ Hans'gar and FranzokMar 1, 2015 22:06264301444179
+ GruulMar 1, 2015 21:00295841618490
+ OregorgerFeb 27, 2015 21:27226591268773
+ Beastlord DarmacFeb 25, 2015 20:4323902129737225m 55s
+ Twin OgronJan 25, 2015 21:51440352221111321m 08s
+ TectusJan 4, 2015 22:0335431178969820m 21s
+ BrackensporeJan 4, 2015 21:1635812179639712m 43s
+ The ButcherDec 7, 2014 21:10932155754010m 43s
+ Kargath BladefistDec 3, 2014 21:353812317723
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting:
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán, pénteken és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 6 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 106, Unique Players: 53

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Ohp296.06684.8822401.3
2Miburo116.91685.8034861.6
3Sabers116.68681.6932789.9
5Korrekt115.96681.8033253.1
6Mortiona (u)112.30662.4027960.7
2Nuwiel (u)107.83684.0736729.8
3Ezüstharmat105.83682.4032933.2
4Huntimaster104.83682.5335036.9
5Takhar102.00683.13
6Predaa99.99683.8833279.0
6Rebbencs97.16680.8029107.2
3Finalhope95.51682.7320702.7
3Dedalus94.84684.40
5Theprodigy94.39676.4430530.2
6Spurisztár92.44676.0033489.8
5Intrepidibex (u)90.78677.2729655.1
3Roneé84.34676.5332578.2
3Samaz79.89675.40
6Gawida74.51677.0029948.2
5Terrorka71.82675.3333341.8
3Caderli71.32658.9324805.1
5Megaagy63.29656.3327441.0
5Rpdudu62.38682.1330786.1
6Therdina (u)48.71665.5328662.9
5Pankaru48.04653.8125563.0
5Mandaryn45.80650.38
5Xingjiwu45.65669.4726842.1
0Fenyöfürt23.45661.6325786.3
3Megdöfködlek22.98657.56
5Qama22.56656.8023086.3
6Moonborn15.13664.47
5Baestin14.92660.5324025.2
3Laridin14.92631.67
6Mustarcsoki12.23644.40
6Deathmay12.23671.1330971.7
3Csizmás11.84659.4022538.2
6Steelsmith (#)10.95655.4420455.5
5Jhaelryna7.99657.6324920.1
6Fôrtý0.88658.8824169.3
3Finaldot0.86664.7525486.9
6Mohas0.68650.2022651.8
6Enterie0.60646.2021791.2
2Firien (u)0.45645.69
6Xavér0.45668.8729325.4
5Bago0.39648.8023062.1
6Predatorsax0.30645.0024780.0
2Muffinssi0.30640.07
5Druwide0.30645.07
3Kukibugyi (#)0.18655.3118253.9
6Malazár0.10642.7318050.4
6Predus0.00649.6320172.5
6Roflstar0.00622.33
6Fôrty0.00611.93
6Drazdan0.00610.8717577.8
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00662.8732881.9
6Safrak0.00643.7521198.9
5Urbánszky0.00661.8022615.3
6Xomian0.00614.00
6Limdir0.00637.81
6Cashmere0.00618.07
6Harcibicska0.00625.3821781.4
6Skittlez0.00640.8717740.7
6Tolen0.00628.88
6Toshiko0.00633.07
6Lyleana0.00584.80
2Norwen0.00660.00
4Bimbambusz0.00600.44
5Lasien0.00613.7316040.6
2Miburo (#)0.00620.1316012.9
4Villámkéz0.00548.6913400.7
6Vérwolf0.00534.33
3Oldfirehands0.00614.00
2Siona0.00627.1319215.1
6Mamiboo0.00659.93
5Shatterhands0.00407.9310405.8
3Nitrozsén0.00650.1321914.4
6Medaloth0.00639.73
5Felixjaeger0.00646.6315277.3
3Themar0.00611.9317760.5
3Bomdija0.00607.0017034.0
3Vattapamacs0.00649.13
3Araves0.00660.0025799.9
3Tigrisszem0.00599.25
5Nigruskaja0.00641.3121149.6
4Nebiroska0.00517.73
2Náin (u)0.00578.2512914.9
5Kispofám0.00641.0721880.0
2Húsdaráló0.00610.8114309.8
4Levoxol0.00643.0722116.3
6Magai0.00657.2524462.3
4Bárdmagician0.00631.5617088.4
1Verebecske0.00598.33
6Parilnariath0.00527.40
2Hellsickle0.00630.2016196.6
1Szedertincs0.00633.25
4Soulwarden0.00609.87
5Fényura0.00603.47
2Frostfart0.00624.4718507.7
5Törpdózer0.00655.1323121.0
1Anniska0.00643.0721528.1
2Emenity0.00630.31
6Eruny0.00645.0722752.7
6Unity0.00640.4720347.9
6Elanden0.00637.20
2Taraza (u)0.00653.00
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook