Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 3/13 (N)
World: 13114
EU: 7250
EU English: 2630
Realm: 55
World: 13063
EU: 6780
EU English: 2718
Realm: 46
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ N: Kormrok7 days ago1043959834946m 40s
+ N: Iron Reaver11 days ago615033952512m 57s
+ N: Hellfire Assault11 days ago6264347124
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán, pénteken és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 1 month ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 111, Unique Players: 51

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
5Rebbencs1.05695.9331389.0
3Ohp0.74687.0036801.5
5Spurisztár0.59687.5635217.3
0Nuwiel (u)0.59691.2038048.9
2Miburo0.59691.3336498.8
5Senor0.45664.44
5Predaa0.45688.3836905.9
5Korrekt0.45690.2042624.0
4Huntimaster0.45687.5338137.1
5Takhar0.45688.73
5Rpdudu0.45689.0734316.4
3Caderli0.45674.5329462.1
3Sabers0.45691.9432101.5
3Ezüstharmat0.45688.0732933.2
5Gawida0.30681.3837123.5
5Intrepidibex (u)0.30683.8838427.9
3Samaz0.30678.73
3Dedalus0.15685.40
3Roneé0.15683.5335188.7
3Finalhope0.15680.0620702.7
3Karatekölyök (#)0.00648.20
6Níkolas0.00620.53
6Syrniss0.00660.63
6Qamia (#)0.00622.2018615.3
6Spurivan0.00650.8821017.5
6Wannago0.00620.07
6Eimhear0.00623.80
6Landiniara0.00645.00
6Galwaeth0.00619.20
6Predus0.00665.8120172.5
5Qama0.00663.1923086.3
5Baestin0.00661.2024025.2
6Roflstar0.00622.33
6Fôrty0.00616.53
5Megaagy0.00656.3327441.0
6Moonborn0.00674.33
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00667.1332881.9
6Safrak0.00643.7521198.9
5Urbánszky0.00666.1322615.3
6Xomian0.00614.00
6Limdir0.00637.81
6Fôrtý0.00663.2524169.3
6Cashmere0.00618.07
6Skittlez0.00640.8717740.7
5Mandaryn0.00650.38
6Tolen0.00628.88
6Mustarcsoki0.00644.40
6Malazár0.00660.3318050.4
6Steelsmith (#)0.00671.9420455.5
6Enterie0.00646.2021791.2
2Norwen0.00660.00
4Bimbambusz0.00628.63
5Lasien0.00613.7316040.6
2Miburo (#)0.00620.1316012.9
3Kukibugyi (#)0.00667.8818253.9
4Villámkéz0.00623.1313400.7
6Vérwolf0.00538.33
3Oldfirehands0.00654.53
2Siona0.00641.3819215.1
6Mamiboo0.00663.53
5Xingjiwu0.00678.2732956.7
5Shatterhands0.00600.8010405.8
6Therdina (u)0.00675.0737005.7
3Nitrozsén0.00653.0721914.4
6Tradon0.00666.13
6Iranon0.00634.13
3Laridin0.00631.67
3Megdöfködlek0.00637.00
5Terrorka0.00677.3335939.9
3Csizmás0.00655.7322538.2
5Felixjaeger0.00652.8815277.3
3Themar0.00612.8717760.5
3Bomdija0.00607.0017034.0
2Firien (u)0.00651.88
3Vattapamacs0.00652.25
2Muffinssi0.00661.73
3Araves0.00660.0025799.9
3Tigrisszem0.00628.00
5Pankaru0.00653.8125563.0
5Parren0.00624.73
5Nigruskaja0.00645.4421149.6
4Nebiroska0.00648.50
2Náin (u)0.00585.5612914.9
5Kispofám0.00641.8021880.0
2Húsdaráló0.00625.5014309.8
4Levoxol0.00649.2522116.3
6Magai0.00657.2524462.3
4Bárdmagician0.00644.2017088.4
1Verebecske0.00607.93
6Parilnariath0.00527.40
2Hellsickle0.00635.0716196.6
6Xavér0.00668.8730435.4
1Szedertincs0.00627.88
4Soulwarden0.00609.87
5Fényura0.00604.67
2Frostfart0.00632.7318507.7
5Törpdózer0.00666.0723121.0
1Fenyöfürt0.00663.1925786.3
6Deathmay0.00671.1334645.6
6Mortiona (u)0.00662.4027960.7
1Anniska0.00658.1321528.1
5Theprodigy0.00676.4430598.1
2Emenity0.00639.75
6Eruny0.00659.0722752.7
3Finaldot0.00664.7525486.9
6Unity0.00640.4720347.9
6Elanden0.00637.20
5Bago0.00648.8023062.1
2Taraza (u)0.00660.56
5Jhaelryna0.00666.0024920.1
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook