Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 3/7 (N)
World: 22598
EU: 12385
EU English: 5458
Realm: 66
World: 19521
EU: 10421
EU English: 4839
Realm: 65
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ N: Elerethe Renferal4 days ago189731051859
+ N: Ursoc8 days ago9683546431
+ N: Nythendra9 days ago13949770045
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 2
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 8 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 110 Members: 41, Unique Players: 37

RankCharacterPvE ScoreItem LevelArtifact Level
5Exowind157.19839.3817
6Steelsmith (#)156.81804.3815
5Keménypocak150.00833.1915
5Xingjiwu150.00702.20
5Terrorka150.00819.9415
1Fenyöfürt150.00833.1918
5Rpdudu40.00817.0015
2Karatekölyök (#)30.00701.00
2Rebbencs4.40848.6920
5Amszeth1.50827.5017
5Saadarn0.45849.3820
2Sabrar0.45851.3820
2Dariuth (#)0.45849.6320
4Snakesensei0.45841.1917
5Qama0.45848.8819
0Nuwiel (u)0.45849.8821
2Miburo (u)0.45847.0621
3Finaldot0.45846.9418
6Shimán0.34840.6316
5Vízipók (#)0.30848.1917
5Vovine0.30850.0621
3Netharel0.30837.8119
3Sabers0.30834.0018
4Erfalia0.15844.5020
3Caderli0.15828.1914
5Mikesierra0.00801.4413
6Siengor0.00824.9414
5Stonian0.00--
6Qufar (#)0.00710.94
6Olívía0.00670.00
5Sors0.00823.3814
6Cainer0.00824.0014
2Muffinssi0.00843.5619
2Frostfart (u)0.00702.81
1Anniska0.00809.6315
5Eruny0.00735.44
6Elanden0.00813.3114
4Nyullab0.00827.1915
3Ezüstharmat0.00837.2516
5Sharie0.00823.2517
3Roneé0.00822.8115
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook