Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 13/13 (H)
World: 15595
EU: 7375
EU English: 2845
Realm: 47
World: 15099
EU: 5828
EU English: 2205
Realm: 40
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: ArchimondeApr 10, 2016 19:511457470854741m 17s
+ H: MannorothMar 9, 2016 21:431604375994835m 37s
+ H: Xhul'horacMar 6, 2016 21:351702180954614m 53s
+ H: Tyrant VelhariMar 6, 2016 20:551614976284621m 50s
+ H: Fel Lord ZakuunFeb 7, 2016 20:401661078014619m 53s
+ H: Socrethar the EternalJan 24, 2016 21:301564272694528m 29s
+ H: Shadow-Lord IskarJan 20, 2016 21:3416555769745
+ H: GorefiendJan 13, 2016 21:121878987745712m 57s
+ H: Kilrogg DeadeyeNov 8, 2015 21:521627173695111m 07s
+ H: Hellfire High CouncilNov 8, 2015 21:411683076515011m 35s
+ H: KormrokNov 8, 2015 21:271694877055016m 52s
+ H: Iron ReaverNov 8, 2015 21:101705677915106m 46s
+ N: ArchimondeNov 8, 2015 20:402157793586210m 10s
+ H: Hellfire AssaultOct 4, 2015 20:3816671758053
+ N: Tyrant VelhariSep 20, 2015 20:492136888325719m 28s
+ N: Xhul'horacSep 9, 2015 20:122051984585018m 47s
+ N: MannorothSep 6, 2015 20:161805172684827m 03s
+ N: Socrethar the EternalAug 5, 2015 20:311719372565127m 38s
+ N: Shadow-Lord IskarAug 5, 2015 19:531783176425113m 42s
+ N: Fel Lord ZakuunJul 22, 2015 20:451286158883923m 19s
+ N: GorefiendJul 19, 2015 21:011515368494911m 52s
+ N: Kilrogg DeadeyeJul 12, 2015 20:401412468225106m 59s
+ N: Hellfire High CouncilJul 8, 2015 20:571505275885511m 13s
+ N: KormrokJun 28, 2015 20:131082159944810m 39s
+ N: Iron ReaverJun 24, 2015 20:03620834372504m 57s
+ N: Hellfire AssaultJun 24, 2015 19:446320351524
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 2
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 5 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 192, Unique Players: 72

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
2Rebbencs897.00730.0745991.7
0Nuwiel (u)236.66726.5390260.5
2Miburo (u)232.06727.8080545.3
2Vattapamacs231.97713.67
5Exowind157.19700.81
4Nyullab157.03735.0778376.8
5Eruny156.89709.005086.1
6Steelsmith (#)156.81697.8138572.2
4Snakesensei150.00726.6070124.7
5Qama150.00723.7566022.5
5Mamiboo150.00718.93
5Xingjiwu150.00702.2076058.5
5Terrorka150.00720.8735939.9
4Huntimaster150.00730.0769140.9
2Csizmás150.00728.4722538.2
2Takhar150.00722.27
4Erfalia150.00726.0731913.2
3Caderli150.00724.6770975.1
1Fenyöfürt150.00716.1957239.7
3Sabers150.00724.5069226.4
3Ezüstharmat150.00705.0762346.8
3Roneé150.00724.2780168.0
2Ohp66.31708.3156461.5
2Xodar50.00722.63
2Taraza (u)50.00719.06
2Siloma45.00717.00
5Kispofám45.00717.8045551.9
4Soulwarden41.65706.8753736.8
5Rpdudu40.00713.0751560.0
2Jhaelryna40.00719.5650850.1
5Coverexs (u)35.00705.3342006.8
6Huntipapa32.31701.00
2Lietta30.00708.44
2Karatekölyök (#)30.00701.00
5Wannago30.00716.67
5Sötétbenjáró30.00707.75
5Skittlez27.56716.6952619.8
5Therdina (u)26.80701.4750369.5
5Intrepidibex (u)25.76719.1355201.0
5Azel25.00702.67
3Hitokiri25.00700.8042439.2
2Dariuth (#)20.00722.25
6Cheekygirl20.00708.07
6Kókányrt20.00694.69
2Cunadebanya20.00710.00
2Nitrozsén20.00707.3344553.9
3Samaz20.00701.47
3Finalhope20.00697.0020702.7
6Rhiza15.00723.80
6Mitroneia13.44691.07
5Adah10.00705.07
1Szedertincs10.00701.00
5Krampulex5.00707.5041414.5
6Palapaul1.50650.00
5Miumiu1.50709.7553536.0
5Unruffled1.50706.88
5Amszeth1.50711.1360144.0
6Neteriney0.63712.1345798.5
5Seramis0.40690.00
6Hydratol0.36693.5332200.8
6Shimán0.34713.8146767.8
6Netharel0.20670.47
6Elanden0.20714.4046553.8
5Tradon0.12702.50
6Caitrin (#)0.00596.13
6Domotor0.00607.93
6Paradøx0.00680.00
6Azihara0.00706.63
6Garoddin0.00641.67
5Leucetios0.00639.94
5Saí0.00681.00
5Bearhand0.00678.07
6Ponirablo0.00697.8126352.3
5Karomka0.00709.67
5Kelen0.00640.00
3Magelady0.00689.06
6Zandalor0.00--
2Baatun (#)0.00703.33
6Healléna0.00664.33
6Gledicsia0.00702.33
6Longwei0.00--
6Erfalina0.00694.40
2Ellisande0.00640.13
6Longestbeard0.00698.56
6Teltin0.00675.40
5Loganwolf0.00672.00
6Sakti0.00678.8124526.6
5Elrindir0.00682.67
5Shevek0.00710.00
2Schmendrick0.00672.13
6Vaderkoma0.00687.73
6Naturália0.00690.40
5Cyberwaifu0.00668.1324219.6
5Bamboomstick0.00674.0025004.1
5Nyissznyissz0.00710.0036333.4
6Annrae (#)0.00640.00
6Hallgassaman0.00663.63
6Elexys0.00703.0733479.5
3Palomaya0.00692.07
5Törpecsapás0.00681.40
5Xingli0.00682.00
4Korrektka0.00645.93
5Trafalg0.00693.40
6Níkolas0.00636.53
6Qamia (#)0.00641.3318615.3
1Picimona0.00646.31
6Predus0.00687.1929053.4
5Baestin0.00684.7524025.2
6Fôrty0.00616.53
5Megaagy0.00664.6727441.0
6Moonborn0.00677.73
6Morner0.00586.00
5Urbánszky0.00673.7322615.3
6Xomian0.00614.00
5Limdir0.00684.25
6Fôrtý0.00667.0024169.3
3Braxxis0.00666.00
6Tolen0.00628.88
6Solopapa0.00668.33
2Norwen0.00668.33
4Bimbambusz0.00666.75
2Miburo (#)0.00632.0016012.9
4Villámkéz0.00665.7513400.7
6Vérwolf (u)0.00675.6330583.9
3Oldfirehands0.00702.67
2Siona0.00680.6719215.1
5Shatterhands0.00661.1310405.8
1Ütösbige0.00635.81
6Sylenee0.00692.40
5Maxschreiber0.00645.33
2Párnanaci (u)0.00680.0015282.4
6Läntäsh0.00703.47
6Iranon0.00661.27
5Dávidka0.00627.69
3Laridin0.00636.00
2Bunyos0.00702.0035521.5
2Megdöfködlek0.00701.88
5Kírké0.00700.06
1Ködszösz0.00661.00
6Ichigoó0.00702.25
2Yashagoro (u)0.00670.3319117.0
2Miburu (u)0.00672.2515183.6
2Cunadee0.00706.2529017.3
6Saraid0.00670.31
5Felixjaeger0.00668.8815277.3
5Themar0.00695.3317760.5
2Bomdija0.00607.0017034.0
2Firien (u)0.00695.69
1Patáshölgy0.00674.38
2Muffinssi0.00673.33
5Belrak0.00667.00
2Araves0.00693.7525799.9
6Pacsi0.00622.27
5Tigrisszem0.00700.33
1Primuci0.00639.87
1Lobbanóláng0.00685.5022811.5
5Alvajáró0.00654.40
6Qpe0.00577.0710450.3
5Parren0.00641.20
5Nigruskaja0.00684.3821149.6
4Nebiroska0.00668.50
6Alfero0.00654.00
3Bubibobi0.00690.38
2Beelzebauss (u)0.00662.2512306.5
2Náin (u)0.00642.6312914.9
2Húsdaráló (u)0.00689.1324680.4
6Lialthas0.00601.06
6Launn0.00598.47
4Levoxol0.00677.9322116.3
1Cuppancs0.00678.56
4Bárdmagician0.00666.1317088.4
6Drabál0.00666.88
1Verebecske0.00704.07
6Parilnariath (u)0.00659.5332463.6
6Grimbooze0.00652.81
2Hellsickle (u)0.00696.6317584.3
5Mcgyógyító0.00625.50
6Aoshika0.00679.5024274.0
1Zsályaa0.00627.93
5Fényura0.00676.47
2Frostfart (u)0.00675.3816710.6
5Törpdózer0.00697.0023121.0
6Mortiona (u)0.00662.4027960.7
1Anniska0.00687.1321528.1
2Emenity0.00647.88
3Finaldot0.00665.1325486.9
6Oryn0.00637.94
6Heidamald0.00701.25
6Azhool0.00668.6717253.6
6Vogul0.00694.00
6Sharie0.00689.73
5Honeybadger0.00695.00
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook