Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 2/7 (N)
World: 28832
EU: 14824
EU English: 5978
Realm: 78
World: 26083
EU: 13324
EU English: 5460
Realm: 76
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ The Butcher14 days ago9409568840
+ Kargath Bladefist18 days ago3896325623
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting:
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, scenariok és achizások színesítik hétköznapjainkat.

Szerdánként és vasárnap raidelünk a jelenlegi tierben, Heroic fokozaton, péntekenként normál vagy más raid, egyéb napokon közös instázás, achizás.
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 22 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 43, Unique Players: 34

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
7Tufih0.30632.80
7Mohas0.30638.31
5Huntimaster0.30637.40
2Muffinssi0.30630.00
5Ohp0.30639.00
7Pankaru0.30616.80
7Csabeesz0.30630.63
5Sabers0.30635.69
2Nuwiel (u)0.30644.3320854.8
2Miburo0.30646.80
6Theprodigy0.30639.00
6Druwide0.30637.00
4Ezüstharmat0.30636.60
4Finalhope0.30642.13
4Dedalus0.15638.40
0Fenyöfürt0.15633.88
7Fôrtý0.00635.94
7Harcibicska0.00625.33
7Skittlez0.00622.80
7Toshiko0.00628.00
7Shandrel0.00629.80
7Mustarcsoki0.00618.33
7Lyleana0.00584.80
7Steelsmith (#)0.00634.44
7Enterie0.00601.00
6Lasien0.00611.47
2Miburo (#)0.00608.25
5Nitrozsén0.00619.87
7Terrorka0.00590.07
7Amszeth0.00628.33
7Medaloth0.00614.06
5Bomdija0.00607.00
2Firien (u)0.00580.67
5Araves0.00615.47
7Nigruskaja0.00621.00
6Kispofám0.00628.67
2Hellsickle0.00612.53
6Fényura0.00598.13
1Anniska0.00616.60
2Emenity0.00626.25
7Elanden0.00630.00
6Bago0.00626.07
4Roneé0.00630.87
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook