Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 2/7 (H) 4/10 (N)
World: 29377
EU: 15705
EU English: 6344
Realm: 85
World: 26770
EU: 13801
EU English: 5396
Realm: 82
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ Hans'gar and Franzok2 days ago265331451379
+ Gruul2 days ago297841632591
+ Oregorger4 days ago228221281074
+ Beastlord Darmac6 days ago244251329972
+ H: Tectus25 days ago261521412972
+ H: Kargath BladefistJan 21, 2015 21:40337681739786
+ Twin OgronJan 25, 2015 21:51444862261110836m 33s
+ TectusJan 4, 2015 22:0336244184239641m 20s
+ BrackensporeJan 4, 2015 21:1636640184849523m 30s
+ The ButcherDec 7, 2014 21:10952457214016m 58s
+ Kargath BladefistDec 3, 2014 21:353915326823
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Jelenleg szerdán és vasárnap raidelünk Highmaulban, Blackrock Foundry megnyitásakor ezeken a napokon az új raidben fogunk haladni, és egy új, pénteki raidnapon fejezzük be Highmault.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 1 month ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 78, Unique Players: 44

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Ohp80.08666.2022401.3
2Nuwiel (u)35.76666.0727899.2
3Dedalus25.58657.47
3Finalhope25.43666.4420702.7
4Huntimaster24.14661.0725800.1
3Sabers24.14659.8121593.5
2Miburo24.14660.2026549.4
3Ezüstharmat23.86655.4025915.2
3Roneé23.58658.4724812.7
5Theprodigy23.33663.4723716.2
6Pankaru23.19645.5320558.5
0Fenyöfürt12.65646.6922296.2
6Mustarcsoki12.23642.73
6Deathmay12.23658.3326899.3
6Rpdudu12.12659.6022870.4
3Csizmás11.84654.40
6Steelsmith (#)10.95646.3818850.7
6Terrorka10.83647.93
6Korrekt1.21654.40
6Takhar0.89648.87
6Mohas0.68650.2022662.1
6Fôrtý0.62653.8124169.3
6Enterie0.60640.87
3Samaz0.42653.73
5Bago0.39643.53
6Predatorsax0.30645.0023665.9
2Muffinssi0.30639.40
6Csabeesz0.30635.27
5Druwide0.30645.07
3Finaldot0.22647.0022005.7
6Sylphyl0.12603.63
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00641.00
6Safrak0.00624.06
5Urbánszky0.00631.27
6Xomian0.00614.00
6Limdir0.00637.81
6Harcibicska0.00625.3821781.4
6Skittlez0.00640.8717740.7
6Mandaryn0.00623.87
6Tolen0.00627.63
6Toshiko0.00633.07
6Shandrel0.00634.67
6Lyleana0.00584.80
2Norwen0.00642.67
4Bimbambusz0.00560.07
5Lasien0.00613.73
2Miburo (#)0.00620.13
4Kukibugyi (#)0.00636.00
3Oldfirehands0.00576.20
2Siona0.00622.69
6Therdina (u)0.00636.53
3Nitrozsén0.00631.47
6Medaloth0.00614.06
3Themar0.00609.13
3Bomdija0.00607.00
2Firien (u)0.00631.38
3Vattapamacs0.00620.56
3Araves0.00638.67
5Nigruskaja0.00625.00
4Nebiroska0.00--
2Náin (u)0.00573.25
5Kispofám0.00639.4721702.8
2Húsdaráló0.00599.06
4Levoxol0.00625.27
6Magai0.00638.75
4Bárdmagician0.00602.88
6Parilnariath0.00527.40
2Hellsickle0.00616.00
6Xavér0.00654.9324020.2
1Szedertincs0.00598.94
4Soulwarden0.00602.93
5Fényura0.00568.53
1Anniska0.00634.07
6Intrepidibex (u)0.00591.3316955.9
2Emenity0.00630.31
6Elanden0.00635.87
2Taraza (u)0.00--
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook