Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 7/13 (N)
World: 16096
EU: 7281
EU English: 2634
Realm: 48
World: 14521
EU: 6029
EU English: 2442
Realm: 45
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ N: Fel Lord Zakuun6 days ago13078606040
+ N: Gorefiend9 days ago15312702549
+ N: Kilrogg Deadeye16 days ago1418669385120m 38s
+ N: Hellfire High Council20 days ago1518377365423m 53s
+ N: KormrokJun 28, 2015 20:131085260174823m 47s
+ N: Iron ReaverJun 24, 2015 20:03622734352507m 14s
+ N: Hellfire AssaultJun 24, 2015 19:446343351424
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Radijeink szerdán, pénteken és vasárnap vannak. Gyülekező fél kilenctől, indulás legkésőbb kilenckor van, de nem harapjuk le senki fejét, ha késik.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 2 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 117, Unique Players: 56

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
5Rebbencs13.49698.6031389.0
5Senor1.29697.00
3Ohp1.16689.1936801.5
5Xingjiwu1.12691.8032956.7
4Huntimaster1.00692.2738137.1
3Sabers1.00694.4432101.5
0Nuwiel (u)1.00694.8738048.9
2Miburo1.00698.6736498.8
5Intrepidibex (u)1.00693.3138988.5
3Samaz0.99690.00
3Dedalus0.98686.20
6Barredmur0.97685.27
6Syrniss0.87687.8129653.5
5Takhar0.87691.40
5Predaa0.86698.3136905.9
3Ezüstharmat0.86691.1332933.2
6Nyullab0.84679.6720527.3
5Spurisztár0.73689.6935217.3
6Therdina (u)0.70691.0043463.5
5Korrekt0.59680.3342624.0
3Caderli0.59685.1329462.1
5Rpdudu0.58693.6734316.4
3Roneé0.57691.0735188.7
3Finalhope0.57683.1320702.7
5Gawida0.44684.1937123.5
6Wannago0.27677.81
1Fenyöfürt0.13675.6925786.3
3Karatekölyök (#)0.00642.25
6Malakiah0.00656.88
6Níkolas0.00621.60
6Qamia (#)0.00637.5318615.3
6Spurivan0.00672.1921017.5
6Eimhear0.00623.80
6Landiniara0.00645.00
6Galwaeth0.00622.33
6Einri0.00645.13
6Predus0.00678.8820172.5
5Qama0.00668.8023086.3
5Baestin0.00665.8724025.2
6Roflstar0.00622.33
6Fôrty0.00616.53
5Megaagy0.00656.3327441.0
6Moonborn0.00675.33
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00683.1332881.9
6Safrak0.00643.7521198.9
5Urbánszky0.00669.6722615.3
6Xomian0.00614.00
5Limdir0.00640.63
6Fôrtý0.00663.2524169.3
6Cashmere0.00618.07
6Skittlez0.00640.8717740.7
5Mandaryn0.00650.38
6Tolen0.00628.88
6Mustarcsoki0.00644.40
6Malazár0.00668.0718050.4
6Steelsmith (#)0.00681.9420455.5
6Enterie0.00646.2021791.2
2Norwen0.00660.00
4Bimbambusz0.00640.25
5Lasien0.00613.7316040.6
2Miburo (#)0.00620.1316012.9
3Kukibugyi (#)0.00673.1918253.9
4Villámkéz0.00636.1313400.7
6Vérwolf0.00511.13
3Oldfirehands0.00655.13
2Siona0.00641.3819215.1
6Mamiboo0.00675.93
5Shatterhands0.00613.9310405.8
3Nitrozsén0.00653.0721914.4
6Tradon0.00677.00
6Iranon0.00635.07
5Dávidka0.00606.06
3Laridin0.00627.88
3Megdöfködlek0.00637.00
5Terrorka0.00691.3335939.9
3Csizmás0.00655.7322538.2
5Felixjaeger0.00657.5015277.3
3Themar0.00618.0017760.5
3Bomdija0.00607.0017034.0
2Firien (u)0.00655.63
3Vattapamacs0.00672.67
2Muffinssi0.00669.67
3Araves0.00660.6725799.9
3Tigrisszem0.00656.33
5Pankaru0.00653.8125563.0
5Parren0.00631.07
5Nigruskaja0.00654.1321149.6
4Nebiroska0.00652.94
2Náin (u)0.00585.5612914.9
5Kispofám0.00642.1321880.0
2Húsdaráló0.00630.1314309.8
4Levoxol0.00669.2022116.3
6Magai0.00657.2524462.3
4Bárdmagician0.00654.0017088.4
1Verebecske0.00619.56
6Parilnariath0.00537.47
2Hellsickle0.00647.0016196.6
5Mcgyógyító0.00606.50
6Xavér0.00668.8730435.4
1Szedertincs0.00642.38
4Soulwarden0.00609.8715866.3
5Fényura0.00611.60
2Frostfart0.00642.4718507.7
5Törpdózer0.00670.4023121.0
6Deathmay0.00671.1334645.6
6Mortiona (u)0.00662.4027960.7
1Anniska0.00673.0021528.1
5Theprodigy0.00676.4430598.1
2Emenity0.00639.75
6Eruny0.00677.6722752.7
3Finaldot0.00665.1325486.9
6Unity0.00640.4720347.9
6Elanden0.00637.20
5Bago0.00648.8023062.1
2Taraza (u)0.00662.75
5Jhaelryna0.00668.8124920.1
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook