Add or Search characters | guilds

“Rejtek” WoW Guild

Alliance EU-Arathor    (armory)
Progress: 5/7 (H) 4/10 (H)
World: 23744
EU: 12859
EU English: 5303
Realm: 66
World: 17817
EU: 9351
EU English: 3760
Realm: 58
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Oregorger14 days ago179481024959
+ H: Beastlord Darmac14 days ago206371153168
+ H: Hans'gar and Franzok21 day ago209161174766
+ H: Gruul25 days ago211131190970
+ H: Twin OgronMar 13, 2015 20:2629401157118325m 49s
+ H: BrackensporeMar 6, 2015 21:3827650148907915m 19s
+ H: The ButcherMar 6, 2015 21:0030339161368716m 36s
+ H: TectusFeb 6, 2015 22:0826081140627416m 19s
+ H: Kargath BladefistJan 21, 2015 21:40334001715987
   Ko'ragh~Mar 24, 20154737324546123
+ KromogMar 22, 2015 22:12250851374873103m 47s
+ Flamebender Ka'grazMar 15, 2015 20:3625948141257427m 19s
+ Hans'gar and FranzokMar 1, 2015 22:06266041454079
+ GruulMar 1, 2015 21:00297881630690
+ OregorgerFeb 27, 2015 21:27228141277272
+ Beastlord DarmacFeb 25, 2015 20:43240601306271
+ Twin OgronJan 25, 2015 21:51446612259011321m 08s
+ TectusJan 4, 2015 22:0335894181779820m 21s
+ BrackensporeJan 4, 2015 21:1636297182489712m 43s
+ The ButcherDec 7, 2014 21:10940556394010m 43s
+ Kargath BladefistDec 3, 2014 21:353853321323
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
deathknight (tank)medium
druid (restoration)medium
druid (feral-tank)medium
paladin (holy)medium
paladin (protection)medium
Guildünk tagjai több éve együtt játszanak az Arathor szerveren, közösen próbáljuk teljesíteni az aktuális raidtartalmat, mellette közös insták, achizások és ökörködések színesítik hétköznapjainkat.

Jelenleg Blackrock Foundry normál fokozatán haladunk előre, illetve Highmault fejezzük be heroic fokozaton, a csapat csiszolódásával és gearelődésével pedig megkezdjük a heroic Blackrock Foundry progresst is.

Tagfelvétel raidre:
- Tank: DK, pala, druid
- Healer: druid, pala.

Azokat is szívesen látjuk, akik nem akarnak raidelni, csak egy jó társaságban tölteni az idejüket.

http://rejtek.eu/forum
profile administrator(s): Nuwiel
last updated by Nuwiel 1 month ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 103, Unique Players: 57

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Ohp296.06679.5622401.3
6Mortiona (u)112.30662.4027960.7
3Sabers107.57677.0031332.8
5Korrekt106.85669.8025576.2
2Nuwiel (u)98.72676.6034185.7
2Miburo96.89677.1325631.1
3Ezüstharmat96.72675.4025915.2
4Huntimaster95.72674.8729945.0
5Theprodigy94.39672.0625000.3
5Takhar92.89676.20
6Spurisztár92.44669.38
6Predaa90.84672.8825613.9
6Rebbencs88.05673.87
3Finalhope86.40677.1320702.7
3Dedalus85.56678.33
3Roneé84.34670.1325814.3
5Intrepidibex (u)81.67668.5325893.1
3Samaz79.89668.67
6Gawida74.51668.1923841.1
5Terrorka71.82668.6723121.4
5Megaagy63.29654.67
6Therdina (u)48.71662.8726790.9
5Pankaru48.04651.9420558.5
5Mandaryn45.80650.38
6Xingjiwu45.35665.8126842.1
3Caderli43.26645.93
5Rpdudu34.33671.2025316.0
0Fenyöfürt23.45656.6922769.9
3Megdöfködlek22.98657.56
6Qama22.38652.56
6Moonborn14.93653.80
5Baestin14.92652.73
3Laridin14.92631.67
6Mustarcsoki12.23644.40
6Deathmay12.23668.1328255.7
3Csizmás11.84657.0722538.2
6Steelsmith (#)10.95653.5619647.1
6Jhaelryna7.81653.25
6Fôrtý0.88658.8824169.3
6Mohas0.68650.2022651.8
6Enterie0.60645.87
3Finaldot0.46655.0022454.5
2Firien (u)0.45642.63
6Xavér0.45664.2025418.2
5Bago0.39648.47
6Predatorsax0.30645.0024780.0
2Muffinssi0.30640.07
6Csabeesz0.30635.27
5Druwide0.30645.07
6Malazár0.10641.7318544.6
6Roflstar0.00622.33
6Fôrty0.00611.93
6Dudorka0.00648.40
6Drazdan0.00610.87
6Morner0.00586.00
6Shimán0.00659.20
6Safrak0.00641.13
5Urbánszky0.00656.13
6Xomian0.00614.00
6Limdir0.00637.81
6Cashmere0.00618.07
6Harcibicska0.00625.3821781.4
6Skittlez0.00640.8717740.7
6Tolen0.00628.88
6Toshiko0.00633.07
6Lyleana0.00584.80
2Norwen0.00660.00
4Bimbambusz0.00585.13
5Lasien0.00613.73
2Miburo (#)0.00620.13
4Kukibugyi (#)0.00649.75
4Villámkéz0.00472.75
6Vérwolf0.00534.33
3Oldfirehands0.00578.53
2Siona0.00626.44
6Mamiboo0.00654.87
5Shatterhands0.00407.20
3Nitrozsén0.00650.13
6Medaloth0.00639.73
5Felixjaeger0.00631.94
3Themar0.00609.13
3Bomdija0.00607.00
3Vattapamacs0.00640.38
3Araves0.00660.00
5Nigruskaja0.00625.00
4Nebiroska0.00506.73
2Náin (u)0.00573.44
5Kispofám0.00640.0721702.8
2Húsdaráló0.00600.94
4Levoxol0.00641.0721523.0
6Magai0.00653.44
4Bárdmagician0.00624.4415334.7
6Parilnariath0.00527.40
2Hellsickle0.00616.67
1Szedertincs0.00624.25
4Soulwarden0.00609.87
5Fényura0.00596.00
1Anniska0.00637.07
2Emenity0.00630.31
6Eruny0.00277.50
6Unity0.00634.53
6Elanden0.00637.20
2Taraza (u)0.00648.94
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook