Add or Search characters | guilds
Send message    Follow Guild
6 people are following this guild

“Feritas” WoW Guild

Horde EU-Ragnaros    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 4
semi-hardcore
Recruiting: closed
Hungarian only guild.
https://feritasblog.wordpress.com/

TGF: Legionre általános Tagfelvételt hírdetünk, főként kiemelkedően jó játékosok részére.

A Feritas egy raid/end-game-content orientált baráti közösség.
2012 őszén alakultunk és azóta igyekszünk felvenni a lépést elsősorban a magyar élmezőnnyel. Siege of Orgrimmart a magyar guildek között elsőként sikerült Heroic módban kitakarítanunk.

A jelenlegi csapat ugyanazokat a célokat tartja szem előtt, mint a régi 10-es team, tehát szeretnénk a Mythic contentet mihamarabb befejezni.


Minden héten 4 raid van kiírva a calendarba:
Szerda, Csütörtök, Hétfő: 20:30-tól 23:30-ig
Vasárnap: 19:30-tól 23:30-ig


A guildről részletesebb információt és jelentkezési lehetőségeket a https://feritasblog.wordpress.com/ -n találhattok.
Illetve ingame is kereshetitek az alábbi játékosokat:
Xavisz, Gorohar, Bandipala, Xmate
profile administrator(s): gwelican, kuroryu, Lonertee, Khyl, Xavisz
last updated by Xavisz 3 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 110 Members: 82, Unique Players: 52

RankCharacterPvE ScoreItem LevelArtifact Level
9Nachell (u)33246.90828.8114
1Bandipala (u)33246.89846.4422
2Xavisz (u)33246.89819.251
5Brøgathz25000.00849.6321
9Specialíty25000.00745.27
2Mellov25000.00816.6913
8Quinlok3348.07822.1913
9Äkuma2750.00844.3117
9Natalien2250.00837.5014
8Afterdasmoke250.00822.3115
9Paigey150.00820.5614
2Chrysallis150.00846.4417
8Boneyka150.00834.882
8Kurtoskalacs150.00840.8117
8Dakchild150.00719.25
2Bandimonk150.00843.9418
8Lareesh150.00844.5620
9Oppololz (u)101.50835.0615
9Hanur89.28817.8813
0Xavísz74.52856.2522
4Empører74.52854.3112
5Kraelina74.52849.6321
6Greenbowsix74.52854.0621
1Envyna74.52853.2523
5Headley74.52852.1922
5Piszeksz (u)74.52852.5021
5Kâlks (u)74.52853.6322
5Shkiz74.52850.6919
5Kear74.52860.8824
5Andorgos (u)74.52849.3122
5Brano74.52852.1320
5Cicakarom74.52849.381
5Nacheaven74.52855.3823
5Granexjk (u)74.52854.5019
4Mushao74.52853.313
5Shaantí74.52851.5023
4Nikoru74.52860.3124
5Goannika (u)74.52848.5021
1Xmate (u)74.52857.8123
4Kitrana (u)74.52857.6324
9Kashuo69.19843.0618
5Windtkø59.59855.3120
6Thälande (u)59.59855.3121
9Azurra30.00846.0619
5Ahnry14.93849.5621
8Sassara4.43850.8821
2Zazus1.50845.6316
2Lodryell0.60698.07
8Stinkypielol0.15804.199
8Bodzee0.00795.7513
9Reyek0.00824.1313
8Csahosflurry0.00846.193
8Relu0.00839.1917
8Longirl0.00844.5618
8Bonza0.00840.6319
8Boomialidari0.00848.3820
9Shadowkrael0.00842.1318
8Kruci0.00807.6913
9Sidezyx0.00839.4415
8Amoose0.00819.0614
9Selol0.00812.7513
8Shirainaya0.00814.5616
8Pharmer0.00846.5612
9Kitdh0.00844.5617
9Specialityvt0.00845.4417
8Elselolä0.00842.6317
8Lonerteé0.00825.0013
8Mistfit (u)0.00841.3118
8Draconir0.00710.07
8Alrena0.00847.0020
9Ziorynn0.00843.0014
8Elselola0.00834.1916
9Naclya0.00811.3113
8Nuag0.00844.0618
8Rokrag0.00683.19
8Ther0.00846.5020
9Kalks (u)0.00836.1316
8Lonerty0.00823.3813
8Brody0.00846.0020
8Archangeling (u)0.00813.8814
8Truehearth0.00845.1320
8Lonertee0.00848.3821
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook