Add or Search characters | guilds
Send message    Follow Guild
6 people are following this guild

“Feritas” WoW Guild

Horde EU-Ragnaros    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 4
semi-hardcore
Recruiting:
druid (restoration)high
magehigh
monk (healer)high
priest (healer)high
priest (dd)high
shaman (restoration)high
warlockmedium
Hungarian only guild.
https://feritas.enjin.com/

TGF: Jelenleg healerek és caster dpsek jelentkezését várjuk elsősorban, azonban kiemelkedő játékosoknak mindíg adunk egy esélyt.

A Feritas egy raid/end-game-content orientált baráti közösség.
2012 őszén alakultunk és azóta igyekszünk felvenni a lépést elsősorban a magyar élmezőnnyel. Siege of Orgrimmart a magyar guildek között elsőként sikerült Heroic módban kitakarítanunk.

A jelenlegi csapat ugyanazokat a célokat tartja szem előtt, mint a régi 10-es team, tehát szeretnénk a Mythic contentet mihamarabb befejezni.


Minden héten 4 raid van kiírva a calendarba:
Szerda, Csütörtök, Hétfő: 20:30-tól 23:30-ig
Vasárnap: 19:30-tól 23:30-ig


A guildről részletesebb információt és jelentkezési lehetőségeket a https://feritas.enjin.com/ -n találhattok.
Illetve ingame is kereshetitek az alábbi játékosokat:
Bandipala, Gorohar, Nikoru, Xmate
profile administrator(s): Bandikaalol, Xavisz, xmate, Gorohar
last updated by Bandikaalol 19 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 110 Members: 175, Unique Players: 68

RankCharacterPvE ScoreItem LevelArtifact Level
4ßräd71512.31890.0052
4Windtkø67602.71891.8851
1Gorohar (u)67572.92892.5051
3Mushao67572.92892.1344
4Shaantí67572.92893.3854
1Xmate (u)67572.92891.1947
3Kraelina67564.71892.4448
4Cedline67483.28891.1953
7Celedryl67483.28886.4445
9Elselolä67483.28891.4454
4Headley67483.28889.6354
2Bandipala (u)67483.28883.3843
3Nacheaven (u)67483.28894.0054
1Nikoru67483.28891.0054
8Kitrana (u)67483.28891.2541
4Granexjk (u)66665.05889.1941
5Winterfäll66575.41884.9432
5Piszeksz (u)66575.41880.6329
7Truehearth66575.41889.1933
2Xavísz66487.26868.6925
1Xavisz (u)66370.58882.6939
7Greenbowsix66163.16879.4433
7Ahnry65456.11885.5045
6Edukä63690.48889.6354
4Miltenn63620.21882.5033
6Decsi63521.41888.1346
6Käbitoszeer63470.33884.0044
4Lakehouse (u)63044.82892.4454
4Lyánosch63025.45886.5643
4Onodi62478.69890.6936
6Aries58837.20888.7554
4Shl (u)58817.52885.5045
7Andorgos (u)57948.30882.8840
0Bandisámi54933.28886.0620
6Naída54632.17885.8147
4Wintërfäll54055.80888.1334
5Kitrane54033.99884.3127
7Azurra50031.80883.5642
5Nachell (u)49946.49888.5643
7Naevis49856.86879.3836
2Natalien49856.86885.3835
5Windtko49856.85884.0032
7Elseløla49856.85887.1339
5Sidezyx49856.85883.3836
2Zaeed49856.85881.5031
5Beachhouse (u)49845.19882.0035
5Kashuo49845.19885.3139
5Cedlina (u)48853.48885.5637
5Paigey48748.94881.9436
5Vesem48748.94881.6935
2Lodryell48748.94884.3136
5Laurance48748.94879.8135
3Felais47931.38884.5629
5Quimy47091.01885.2537
5Kabitosszer47086.90879.1338
5Naidaa47077.75881.6933
5Shadowkrael46226.12870.5031
4Hathorwin46214.52886.0051
5Elnessia45948.97869.7520
2Mellov25000.00861.2533
7Thälande (u)3570.91886.5044
7Rocketraccoo3190.93868.7536
2Envyna2983.55879.0031
7Kear2882.81880.8831
7Cicakarom2856.06882.8841
7Gyokerdruid2570.77853.8116
8Kitdh754.42884.8137
8Ziorynn747.55866.7526
5Wïnterfall735.90864.5622
2Bandimonk734.51879.4435
7Androgos734.44866.7525
5Elronz699.48866.0030
2Bandidruid654.35877.3124
7Ther429.13886.0648
7Csahosflurry425.62877.8830
8Brøgathz425.62858.8134
8Benkitteh (u)424.08875.7534
7Alator413.37874.8831
7Bimylen409.95877.2537
7Lonerty408.94867.6324
7Sassara397.33869.5629
7Boomialidari388.08882.1934
8Nerlim385.54867.4426
7Cicacsoda383.33873.3136
8Naughtygîrl383.33878.0024
8Kitpal383.22879.5032
7Lakotaa378.90861.6920
7Justgreen378.90870.3831
8Häel378.79855.9419
7Hanur378.79860.9424
7Talydrea378.36867.8127
2Bandimage372.28876.4432
7Atumx371.57879.1336
7Bodzee367.24857.0026
7Rarity367.14872.2532
8Roxass343.13864.6318
2Swinglife322.19868.3827
8Grexy318.21870.1324
8Retripälä317.98873.1323
7Specialíty315.44879.1934
8Rotvájler (u)313.90868.9432
2Rayojin313.90872.8819
7Gurmigylipi311.82863.3125
7Lylehlolz (u)303.93886.0041
8Kabitoszeer302.48869.6335
8Ardwinn283.80864.8816
2Bandirogue250.00830.3124
7Afterdasmoke250.00856.5028
7Boneyka150.00839.1917
7Kurtoskalacs150.00864.4428
7Dakchild150.00859.0623
2Melløv150.00854.3126
7Oppololz (u)101.50830.94
8Kabitoszerr27.68868.8829
7Nerzah20.00858.2515
7Greenkeeper12.60862.1922
7Weaknëss8.99857.3129
8Thäya7.58862.4417
8Hatyna6.21863.0623
2Chrysallis4.43864.3832
7Nuag4.43853.8122
7Relu4.38845.1921
8Äkuma4.31867.0031
8Justperfect4.20851.9420
7Nepf4.18865.7526
7Mistfit (u)4.17877.5638
7Lonertee3.96880.9435
8Breezeblocks (u)3.61880.0628
2Bandimvp (u)3.38860.9417
2Heavenknows3.38862.9423
8Elselola3.00866.5633
7Peachypie (u)2.56874.1933
2Tharion0.32842.501
8Jhuno0.00858.1928
5Amadh0.00854.3131
7Thalandelolz0.00865.9430
2Methadonee0.00835.8823
7Hathorr0.00864.2529
7Edrah0.00854.8127
2Motaru0.00864.0021
2Dragør0.00830.4423
7Cubalibre0.00859.8817
7Tiyä0.00857.6922
7Reyek0.00854.6929
7Longirl0.00859.6928
7Bonza0.00846.7513
7Kruci0.00807.6913
7Rummil0.00808.8814
7Amoose0.00828.6314
7Selol0.00845.6916
7Shirainaya0.00865.4434
7Pharmer0.00850.5620
8Wïnterfäll0.00855.2521
8Kabszerxd0.00865.0033
2Nyreea0.00863.1326
2Shiroine0.00840.4413
2Bandidh0.00812.5619
7Shocktibor0.00875.3831
2Everchanging0.00844.1317
7Lonerteé0.00859.0627
8Bordrunk0.00866.8824
7Rokrag0.00825.6316
2Paperwings0.00806.1922
2Xmateqt0.00858.6924
8Haphej (u)0.00861.0621
7Rahgot0.00856.3124
2Rayoios0.00834.6924
7Syllendra0.00862.3123
7Korrertheone0.00863.3134
8Kalinda0.00856.2517
7Azurila (u)0.00857.4422
7Flameknight (u)0.00852.0623
7Rumil0.00842.8116
7Csahodin0.00869.5025
7Archangeling (u)0.00848.5618
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook