Add or Search characters | guilds
Send message    Follow Guild
3 people are following this guild

“Feritas” WoW Guild

Horde EU-Ragnaros    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 5
semi-hardcore
Recruiting:
druid (restoration)high
magehigh
monk (healer)high
paladin (holy)high
shaman (restoration)high
Hungarian only guild.
http://feritas.hu/


A Feritas egy raid/end-game-content orientált baráti közösség.
2012 őszén alakultunk és azóta igyekszünk felvenni a lépést elsősorban a magyar élmezőnnyel. Siege of Orgrimmart a magyar guildek között elsőként sikerült Heroic módban kitakarítanunk.

A jelenlegi csapat ugyanazokat a célokat tartja szem előtt, mint a régi 10-es team, tehát szeretnénk a Mythic contentet mihamarabb befejezni.


Minden héten 5 raid van kiírva a calendarba:
vasárnap-csütörtök: 20:30-tól max 24:00-ig

Ebből 4-t igyekszünk mindenképpen megtartani.

A guildről részletesebb információt és jelentkezési lehetőségeket a http://forum.feritas.hu -n találhattok.
Illetve ingame is kereshetitek az alábbi játékosokat:
Nincshelsing, Lonertey, Yarrbringer, Kyleh
profile administrator(s): gwelican, kuroryu, Lonertee, Khyl
last updated by Khyl 6 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 57, Unique Players: 38

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
7Thäya735.61632.0022468.5
6Gorohar (u)735.61661.8121092.3
1Kyleh (u)735.61644.19
6Demoscinos735.61665.1326037.0
6Eccso735.61661.6725333.7
6Weaknëss735.61657.6722602.7
7Gornash735.61662.0725917.6
5Rahgot735.61662.8026136.2
6Zseron735.61662.6724513.6
6Amahuu735.61654.93
5Azurila (u)735.61662.7326285.4
1Xavisz (u)735.61652.73
5Papsy735.61651.9419168.9
1Lonertey (u)735.61670.38
5Töpfe735.61666.0624896.0
6Agateon735.61659.8124336.0
5Nachell (u)735.61665.8725825.2
0Nincshelsing (u)735.61655.67
6Gwelican (u)735.61659.7320846.4
1Yarrbringer724.77665.5624014.6
6Ansr724.77667.7327721.2
6Vasanti724.77658.31
5Häla (u)724.77667.3327612.8
5Goannika (u)724.77662.8824370.7
7Petz (u)724.77662.2527357.4
7Kagris145.53646.5322202.8
8Akiru142.20651.5622203.7
9Kornash44.37649.06
9Halaqt0.30631.5618572.7
2Rokrag0.30630.3819646.8
9Zazus0.30631.4719701.4
2Scørn0.30644.81
8Schwäche0.30636.13
8Rogist0.00615.27
9Nokran0.00637.80
9Relooc0.00611.6014133.4
9Nuag0.00627.6717992.3
2Pharaunzan0.00633.4720651.1
9Ydorb0.00627.4015696.0
8Vakarjmeg (u)0.00620.6720711.7
9Nakheal0.00629.67
9Europium0.00606.3315034.9
8Oßito0.00641.3119285.1
9Liresa0.00613.80
2Klajosné0.00597.56
8Vrolock (u)0.00640.0019466.4
8Shulmanu0.00592.75
8Granexzy0.00632.93
8Rhythmen0.00635.8020010.8
9Agateor0.00617.7317516.5
2Zulwathu0.00620.8014291.9
8Brotie (u)0.00624.449613.6
8Kayleah (u)0.00634.1319007.6
8Swen0.00611.69
8Enfuego (u)0.00639.0620410.0
2Lonerty0.00611.75
2Archangeling (u)0.00--
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook