Add or Search characters | guilds
Send message    Follow Guild
4 people are following this guild

“Feritas” WoW Guild

Horde EU-Ragnaros    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Hungarian
Raids per week: 4
semi-hardcore
25-man
Recruiting:
deathknight (dd) 
druid (feral-dd) 
monk (dd) 
paladin (retribution) 
priest (dd) 
rogue 
shaman (enhancement) 
Hungarian only guild.
http://feritas.hu/

Jelenleg az alábbi kasztokból keresünk tehetséges játékosokat :Death Knight DD, Feral Druid, Monk DD, Retri Paladin, Shadow priest, Rogue, Enha Shaman.

A Feritas egy raid/end-game-content orientált baráti közösség.
2012 őszén alakultunk és azóta igyekszünk felvenni a lépést elsősorban a magyar élmezőnnyel, több-kevesebb sikerrel.

A jelenlegi csapat ugyanazokat a célokat tartja szem előtt, mint a régi 10-es team,tehát szeretnénk a 25 fős contentet mihamarabb befejezni és a későbbi 20 fős Mythic raidekre minél jobban felkészülni.


Minden héten 5 raid van kiírva a calendarba:
vasárnap-csütörtök: 20:30-tól max 24:00-ig

Ebből 4-t igyekszünk mindenképpen megtartani.

A guildről részletesebb információt és jelentkezési lehetőségeket a http://forum.feritas.hu -n találhattok.
Illetve ingame is kereshetitek az alábbi játékosokat:
Nincshelsing, Xmate, Aperol, Azurila, Neilan, Symina, Xmateqt
profile administrator(s): gwelican, kuroryu, Khyl, Ole__, xmate
last updated by Ole__ 1 hour ago
< previous next >
< previous next >

Level 90 Members: 135, Unique Players: 58

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
9Gothrael8877.21538.80323952.0
3Nethzyr (u)8004.72586.63431229.9
5Papsy8004.72584.40
6Töpfe8004.72587.13488071.2
0Nincshelsing (u)8004.72583.20
1Xmate (u)8004.72587.33424001.6
5Shaantí7897.92586.63465521.4
7Rodiyä7897.92584.13448786.9
1Brogathz (u)7897.92586.63436651.6
6Cedlino (u)7897.92578.25368194.3
6Kovakiona7897.92582.94440572.6
7Borocska (u)7897.92583.50466331.4
6Stingx7897.92585.25435092.0
8Breezeblocks6899.75587.47449769.8
8Kayleah (u)6899.75585.87168678.7
5Lonertey (u)6893.45584.40216432.5
6Berryrúsh (u)6122.07581.19396636.4
6Nachell (u)6118.62584.40404773.6
5Eternin (u)5115.32582.75462973.1
7Exmortem5000.00585.63470917.9
3Kremafella (u)5000.00576.40409805.1
5Vrolock (u)5000.00582.63455214.8
6Nelinabüntet5000.00584.33434223.3
6Grumpybüntet5000.00585.20179293.2
9Kremazilla (u)5000.00581.20393050.5
6Neilan5000.00583.33469384.7
9Criterion (u)5000.00582.40332232.7
3Hallgassel (u)5000.00578.25
6Rahgot5000.00586.00395892.1
8Aperol5000.00580.00419837.3
5Granexjk5000.00544.19454195.7
6Yarrbringer5000.00583.33415638.1
1Azurila (u)5000.00585.60412995.7
6Oppololz5000.00582.38319018.1
6Merillin5000.00585.0033188.3
7Spytheghost5000.00580.25435709.9
6Enfuego (u)5000.00581.63359774.4
6Alethryss5000.00582.80401157.8
6Goannika (u)5000.00585.38428185.0
6Gwelican (u)5000.00581.13442539.2
6Deadhunter (u)5000.00586.27455373.5
7Häla (u)3514.98582.81407453.4
9Cedlina3299.59540.67188523.1
8Metaone3250.00577.73314272.0
6Handy (u)3250.00578.13352440.3
8Dhylfa3137.93570.00371736.3
8Vasanti2750.00554.81250166.5
8Brotie (u)2750.00550.00
9Thälande2000.00510.88
9Haphej1750.00570.56393915.5
9Kremarox750.00513.13190011.4
8Ultrawatt750.00565.19310853.0
8Törpii (u)250.00564.87312046.3
9Lylehlolz116.56549.27214876.7
9Nachorda97.92553.56190725.0
9Shulmanu97.92558.00315796.7
8Instru80.00554.27280995.9
9Zhulgar80.00565.47316278.6
9Madketa80.00561.27
9Shoty80.00561.33
2Symina (u)80.00554.33256944.2
8Käyleah (u)80.00541.13
8Phosphor65.00545.06250520.5
8Xneak65.00550.06238815.2
9Heavypriest65.00560.53
9Huperzia37.10539.00161297.4
8Twîsten15.00534.00
-1Cedling0.00532.13
8Rplol0.00496.13
9Lifestrong0.00500.07117938.4
9Ahzidal0.00510.73
8Cmyk0.00504.0795104.6
9Elzoi0.00492.5096447.3
9Bashak0.00484.73
2Paperwings0.00536.87163124.2
9Heavylowtank0.00501.13
8Bözsy0.00504.13
9Yortine0.00513.73142463.4
9Clera0.00495.07110228.8
9Berrylave0.00519.07
8Múmú0.00534.80207125.7
2Swinglife0.00484.44
9Veeshk0.00522.19133324.2
9Razendit0.00546.50195871.8
9Grexy0.00543.00
2Klajosné0.00474.56
9Megtorlás0.00529.47163688.5
9Gothlino0.00508.19131396.9
9Effka0.00526.13
9Nethzir0.00479.94155503.5
9Wurrukate0.00501.67
8Nossajana0.00523.13
8Addyyakok0.00510.2569952.0
8Watuz0.00541.33170157.7
9Disrespect0.00494.2081024.5
9Nacheaven0.00533.60
8Kitanalol0.00542.53178794.9
9Shalanar0.00531.00167428.0
9Chiará0.00524.47
2Xmateqt0.00542.53175266.3
9Granexzy0.00514.9382903.8
9Totemtibor0.00523.38109499.0
9Gaun0.00497.8083977.5
9Zartax0.00420.3111870.5
9Mosogassámán0.00489.4488183.5
9Tyaroth0.00556.88291599.0
9Dustardly0.00495.6088196.0
9Erush0.00491.6780087.4
9Proszek0.00537.13
9Brobliterate0.00515.80157534.7
9Brodynski0.00511.87137661.6
9Maheyo0.00541.87215743.2
9Benkitteh0.00537.1924288.1
9Okosdöntés0.00532.31176090.8
8Itsnexxerxd (u)0.00503.0693780.6
9Bukkyy0.00518.87177046.0
9Gothbag0.00540.44
9Rightway0.00548.25
9Kalinda0.00453.63
8Kayleáh (u)0.00518.38
9Flameeater0.00501.13101208.2
9Ácsúr0.00551.73286644.9
8Kayléah (u)0.00436.8164112.0
9Miremond0.00515.8799287.3
9Hirionlól0.00540.67186323.6
9Lighteleven0.00529.94175535.2
8Thereason0.00524.00113039.1
9Gathrael0.00537.33218611.1
9Mcgrady0.00519.73118073.0
9Lonerte0.00449.50141968.5
8Iwontrezzu0.00524.44101555.0
8Nazeem0.00547.47160673.8
8Rheya (u)0.00522.00106387.5
9Awende (u)0.00514.47171551.8
9Lonertee0.00543.00152601.9
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook