Add or Search characters | guilds

“Danish Battle Hawks” WoW Guild

Alliance EU-Runetotem    (armory)
world:
13187
EU:
6370
EU English:
2643
realm:
28
Score:
198.29
AchievementTime (GMT)WorldEURealmScore
H: Rotface (25)Jul 28, 2010 19:079265120105.33 / 180.00
H: Lord Marrowgar (25)Jul 14, 2010 17:521017112392.96 / 150.00
H: Gunship Battle (25)Jul 28, 2010 19:3223344149 
Sindragosa (25)Jul 25, 2010 18:4712539129 
Blood-Queen Lana'thel (25)Jul 21, 2010 19:0215036144 
The Orb Whisperer (25)Jul 18, 2010 18:3116587149 
Professor Putricide (25)Jul 18, 2010 18:1721553152 
Blood Prince Council (25)May 30, 2010 19:4717992155 
Valithria Dreamwalker (25)May 26, 2010 20:2315888146 
Rotface (25)May 26, 2010 18:4723547164 
Boned (25)May 19, 2010 18:4014490129 
Festergut (25)Apr 7, 2010 20:3816986150 
I've Gone and Made a Mess (25)Mar 17, 2010 20:4727908180 
Deathbringer Saurfang (25)Feb 25, 2010 21:0227436175 
Gunship Battle (25)Jan 28, 2010 20:1521058157 
Lady Deathwhisper (25)Jan 28, 2010 19:4421103158 
Lord Marrowgar (25)Jan 13, 201018604155 
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Danish
Raids per week: 3
casual
Recruiting (outdated):
all classes
Vi er et dansk guild, der har eksisteret siden januar 2006 - vi raider ikke hardcore, men har alligevel ambitioner om at være med i end game indholdet.
Hvis du er interesseret i at raide med os, så smid en ansøgning på vores website.
profile administrator(s): Quazzar
last updated by Quazzar 1 year ago
< previous next >
< previous next >

Level 110 Members: 114, Unique Players: 90

RankCharacterPvE ScoreItem LevelArtifact Level
4Nasdrali25000.00795.7512
2Alonsò750.00790.568
4Samsen500.00790.381
4Digitális500.00797.1913
5Boysenn500.00794.8110
4Xaduh (#)500.00842.6319
4Pivpivy (#)500.00800.8113
4Phanthon250.00803.9416
4Peragon (#)250.00835.7518
4Skinnypete150.00846.3816
4Nethermancy (u)150.00843.5017
4Mínni43.98856.0620
4Ølper40.00839.2516
4Kilmantor34.97714.63
4Ironelf30.00843.5617
4Ninjatrainee14.56849.8820
4Frostmagelol5.00825.8813
6Zephur4.36851.1319
4Warhawk0.90850.1321
4Alunea0.90845.0019
4Dith0.90847.0022
4Styxed0.90849.4422
4Draicon0.90844.0019
4Tuub0.90851.2518
4Grudgeproof0.90847.5620
4Watts0.90844.0014
4Moonmaiden (u)0.90853.0021
4Juuhls0.90853.0018
4Baclone0.90849.3122
2Mcflors0.90851.3120
5Alashan0.90856.0621
4Morrigana0.90858.1922
2Spiffi0.90852.6322
0Quazzar (u)0.90851.0019
4Dellom (u)0.88858.3822
4Arìel0.75849.8120
4Wintherwolf0.75849.8121
4Pantheon0.75851.0622
4Tændstik0.60841.5618
4Jágger0.60848.0021
4Chowaz0.60848.5619
4Fireenze0.60844.1919
4Vaakia0.60845.0016
2Jimmyw0.60853.1318
6Spiecies0.60854.6916
4Gillor0.60847.1920
4Balthazzar0.60850.6319
6Sileriah0.45848.8120
4Miala0.30844.5621
4Guleroden0.30849.4422
4Auratus0.30842.8816
4Diônê (#)0.30842.8817
4Jascel0.25807.9414
4Fluesvampen0.25827.6315
4Honeybeardy0.15834.9415
5Zóy0.00804.5013
3Mcflor0.00843.3816
6Demonoctris0.00840.0018
5Zowiel0.00795.2512
6Demogogia0.00796.8813
6Sowi0.00811.1913
5Elmara (#)0.00796.5012
5Hidna0.00799.3813
4Morwa0.00834.7517
5Dhehlert0.00821.8116
5Froskshock0.00840.6919
5Meshma0.00791.751
5Morrigath0.00798.6913
5Imotez0.00814.5615
5Michaelá0.00824.698
5Zarafor0.00845.6919
5Demonickiss0.00716.38
5Quidingel0.00851.5621
5Druidchuck0.00670.31
4Furryme0.00795.0613
5Fleamagnet0.00744.134
5Fantasten0.00814.691
4Anyi0.00833.5015
4Meatshieldz0.00840.0018
5Esmareldé0.00799.1312
4Dolarna0.00823.3115
5Darcher0.00806.13
4Znuggi0.00813.1913
5Knass0.00795.942
4Glupi0.00791.1912
5Pwnan0.00834.6315
5Rainstars0.00795.6913
5Gishera0.00808.6914
5Heinrick0.00798.7513
4Deedaa0.00795.1913
5Minimeal0.00683.33
4Mathilda0.00777.9414
5Bobbelfrans0.00830.8818
4Slan0.00802.8114
5Twespy0.00797.5614
4Petersvane0.00849.0621
4Ludzilla (#)0.00797.941
4Jbj0.00823.7519
4Natvandrer0.00690.33
4Raszo0.00839.9417
5Smille0.00706.00
4Twemor0.00843.9419
4Blålyn0.00662.40
4Kentron0.00820.6316
4Kozia0.00803.5015
4Supertrunte0.00826.6917
5Xizzelslayer0.00707.53
1Shádow0.00782.5613
4Dinafea0.00811.8815
4Cinderella0.00613.47
4Adixsi0.00821.8814
4Icygreeneyes0.00789.0610
4Pappa0.00834.5018
4Shinjo0.00848.6318
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook