Add or Search characters | guilds

“UnPolished” Guild

Alliance EU-Bronze Dragonflight    (armory)
Progress: 0/11
World: n/a
Realm: n/a
World: n/a
Realm: n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 4
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
all classes
Dawniej znani jako Light of Poland.

Jesteśmy najwyżej notowaną polską gildią na serwerze Bronze Dragonflight. Jako pierwsi na serwerze pokonaliśmy Ultraxiona HC, jako drudzy pokonaliśmy Alysrazor HC, a w przypadku pozostałych bosów zawsze byliśmy w czołówce serwera.

UnPolished nie jest gildią hardcore'ową, ale wierzymy, że można połączyć dobrą zabawę i poważne podejście do rajdowania. Oczekujemy przygotowania do rajdów zarówno pod względem znajomości taktyk, swojej klasy jak i odpowiedniego wyposażenia. Co do zasady rajdujemy 4 dni w tygodniu: środy, czwartki, niedziele, poniedziałki od 20:30 do 23:30.

Jeśli znasz swoją klasę, lubisz rajdy na tyle, że nie zrażają cię wielokrotne (kilkudniowe) wipe'y i chciałbyś do nas dołączyć - odezwij się w grze do Asgeroth, Erilrae, Drakemoore, lub zarejestruj się poprzez naszą stronę.


In English:

Formerly known as Light of Poland

We are the highest ranked and one of the largest Polish guild on Bronze Dragonflight.

UnPolished is not hardcore raiding guild, however we believe it is possible to have fun, be serious about raiding and have certain level of social interaction within a guild at the same time. Generally at any of the following days there is at least one raid event Wednesdays, Thursdays, Sundays, Mondays from 20:30 to 23:30.

If you have skill, speak Polish and wish to join our raiding teams contact Asgeroth, Erilrae, Drakemoore in game or just apply by our website.
profile administrator(s): Armedion
last updated by Armedion 4 years ago
< previous next >
< previous next >
login register

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook