Add or Search characters | guilds

“Last Word” Guild

Horde EU-Burning Legion    (armory)
Progress: 0/9
World: n/a
Realm: n/a
World: n/a
EU: 44849
EU English: 18741
Realm: n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 4
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
all classes
O NAS:

Last Word to gildia stworzona w listopadzie 2013 przez grupę ambitnych i profesjonalnych graczy, którzy zaczynali swoją przygodę z WoW-em wraz z premierą gry w Europie. Wyniesione doświadczenie z topowych gildii pozwala nam na dalekowzroczne i stabilne prowadzenie gildii. Gramy ze sobą od lat i będziemy grać przez następne lata!

Mamy wspólny cel jakim jest jak największy progres w stosunku do poświęconego czasu (raidujemy śr,czw,ndz,pon 19:45-24:00 - 16-17 godz. tygodniowo podczas progresu). W pozostałe dni dla chętnych organizowane są dodatkowe eventy (alt runy / rBG / eventy itp).

Pamiętaj, że podanie to Twoja wizytówka i to ile czasu na nie poświęcisz świadczy o Twojej chęci dołączenia w nasze szeregi. Lekceważąc ten krok nie zdziw się, gdy będziemy mieć dobry ubaw i pojawią się ironiczne pytania lub komentarze.

REKRUTACJA:

W tej chwili poszukujemy głównie klasy/spece wymienione wyżej. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami i wymaganiami gildiowymi na naszej stronie przed złożeniem podania. W razie pojawienia się dodatkowych pytań prosimy je kierować bezpośrednio w grze do graczy: Tharis / Soné / Verrithas .

Jesteśmy skłonni rozważyć ewentualne podania dla pozostałych klas - nie tylko tych wymienionych powyżej. Lubimy zdrową rywalizację między osobami w gildii, która motywuje każdego z nas do większego wysiłku i lepszej gry. Jeśli przekonasz nas, że grasz lepiej od któregoś z naszych obecnych graczy (bez względu na to jak długo są w gildii) to masz szansę zająć jego miejsce.

Dodatkowo wielu graczy ma możliwość raidowania w II grupie lub na alt/split runach - o mniejszym progresie, aczkolwiek również o mniejszych wymaganiach czasowych (więcej informacji można uzyskać od gracza o nicku Yadziek).


Najważniejsze jest to, co nas różni od pozostałych gildii. Dążymy do tego, by oferować to, o czym inni mogą tylko pomarzyć.

Jeśli nie wiesz czemu, nie chcemy cię.
profile administrator(s): Tharis, Numenoth
last updated by Numenoth 2 years ago
< previous next >
< previous next >
login register

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook