Add or Search characters | guilds

“N E R D” Guild

Horde EU-Burning Legion    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting:
monk (healer)medium
paladin (holy)high
priest (healer)high
shaman (restoration)high
O nas:
Gildia powstała w 2013 roku i od czasów założenia przeszła gruntowne zmiany. Jako gildia semi-hardcore nastawiamy się na progress i poprawianie wyników z poprzedniego tieru, ale nie robimy tego za wszelką cenę i chociaż wymagamy raidowego przygotowania (od ogrania swojej klasy i znajomości taktyk po jedzenie, flaski, vantusy i runy) atmosfera jest dosyć luźna i jest sporo miejsca na żarty.

Poza raidowaniem mamy graczy aktywnie grających M+ (aktualnie w s3 grane są klucze 15-22), a także kilka osób chętnych na grę PvP.

Poza grą "core gildii" jest ze sobą mocno zżyty i często organizujemy wspólne zloty i wypady integracyjne (jak np. wspólny Blizzcon 2019) i jesteśmy w tym mocno inkluzywni - nie wybieramy sobie elity która uczestniczy w tych wydarzeniach tylko każdy chętny jest mile widziany.


Profil naszej gildii:
W BfA zaliczyliśmy spory shift z gildii casual na semi-hardcore. Jak mawiamy: jesteśmy gildią "pre-cutting edge" i do takiej nam jeszcze sporo brakuje, ale aktywnie pracujemy nad poprawianiem naszych wyników.

Raidujemy w środy, czwartki (20-23) oraz niedziele (19-22).


Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej aplikuj przez formularz (https://apply.wowaudit.com/eu/burning-legion/n-e-r-d/heroic) lub skontaktuj się z jednym z oficerów in-game.
profile administrator(s): Ithnael, Sawek
last updated by Ithnael 13 days ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
3 people are following this guild

Last Updated

 


WoWProgress on Facebook