Add or Search characters | guilds

“Order of Greyhowl” Guild

Alliance EU-Burning Legion    (armory)
Progress:
World: n/a
Realm: n/a
World: n/a
EU: 45729
EU English: 18759
Realm: n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 2
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
all classes
Order of Greyhowl - Burning Legion

Kim jesteśmy?

Order of Greyhowl to gildia typu semi-casual PvE, zrzeszająca ludzi z zacięciem do raidowania w przyjacielskiej atmosferze. Stawiamy przede wszystkim na wspólną grę i dobrą zabawę we wszelkich aspektach, jakie daje World of Warcraft, przy czym skupiamy się głównie na progressowaniu raidów oraz czyszczeniu Mythic+. Chcemy osiągnąć jak najwięcej, pozostając jednocześnie dobrą i zgraną paczką znajomych - nic nie smakuje tak dobrze, jak osiągnięty wspólnymi siłami sukces.

Raidy

- raidujemy we środy i czwartki w godzinach 20.00-23.00, czasem trochę dłużej. Jeśli są chęci w grupie, ustalamy kolejne terminy raidów wspólnie, dopasowując do możliwości czasowych.
- mimo iż gramy for fun, do raidów podchodzimy poważnie - wymagamy przygotowania się (consumable itp.), znajomości podstaw swojej klasy oraz taktyk (w razie konieczności pomagamy w ich ogarnięciu).
- szanujemy wzajemnie swój czas, dlatego jeśli nie możesz być na raidzie - powiadom nas. Jeśli deklarujesz obecność - bądź punktualnie.
- poza raidami progressowymi zbieramy także luźniejsze raidy w miarę chęci i potrzeb - altruny, loot runy itp.

Co dla nas jest najważniejsze?

- komunikacja - nie wyobrażamy sobie raidowania bez komunikacji głosowej, a i w codziennej grze pomaga lepiej się poznać i zacieśniać znajomości. Dlatego też wymagane jest posiadanie odpowiedniego sprzętu oraz dostępu do komunikatora Discord - z niego właśnie korzystamy. Dla informowania o nieobecnościach oraz różnych istotnych dla gildii wydarzeniach posiadamy również forum internetowe.
- dobra atmosfera - jesteśmy dojrzałymi ludźmi, którzy zdają sobie sprawę, że gra nie jest całym życiem, dlatego unikamy spin i dram. Oczywiście jak to na raidach zdarza się nam tu i ówdzie wyrażać swoją frustrację w mniej lub bardziej dosadny sposób, ale bez wjazdów personalnych.
- ludzie - owszem, dobre itemy pomagają w progressie, ale cyferki nie grają. Gramy po to, by wspólnie czerpać z tego satysfakcję i szanujemy się wzajemnie.
- aktywność - nie oszukujmy się, bez aktywnej gry ciężko o progress. Oczywiście kwestia wolnego czasu z przeznaczeniem na grę to sprawa indywidualna, ale jak to w życiu - im więcej, tym lepiej.

Kogo poszukujemy?

Jeśli doczytałeś do tego miejsca i uważasz, że pasujesz do naszej gildii, to pewnie właśnie Ciebie szukamy. Jeśli chodzi o klasy - przyjmujemy wszystkich, specjalizacje - głównie healerów i DPS, ale dodatkowy tank również nie zawadzi.

Jak zapisać się do Order of Greyhowl?

Wystarczy złożyć podanie na forum lub zgłosić się do oficerów w grze. Po krótkiej rozmowie, w której dowiadujemy się kto jest kim, oficer podejmuje decyzję o przyjęciu, a nowy członek dostaje rangę wstępną. Po tygodniu, jeśli wszystko jest w porządku (aktywność, itp.), następuje przyznanie rangi stałej oraz dostępu do forum.
Kontakt w grze (main/alt): Aiurownik/Derpiszcz, Anubin/Mikigashi, Shandokhan/Aenghus, Màriusz, Hanzer/Aladorn, Zandaka/Stratiel, Artür/Daejung, Escayrac

Linki

Strona internetowa - http://greyhowl.pl
Forum - http://greyhowl.pl/forum/index.php
profile administrator(s): Hate69, Bazil_Lion
last updated by Hate69 1 year ago
< previous next >
< previous next >
login register

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook