Add or Search characters | guilds

“Limbo” Guild

Horde EU-Defias Brotherhood    (armory)
Progress: 0/12
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 2
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
all classes
KIM JESTEŚMY?
[LIMBO] **_to Gildia, w której klimat i wspólna zabawa ważniejsze są niż progres. Spędzamy czas na rzeczach najróżniejszych, randomowe instancje, raidy, battlegroundy, areny, wspólne questy, eventy - innymi słowy na wszystkim co można robić gildią, by poznać swoje umiejętności jak i swój charakter. Służymy także pomocą w questach, informacją, radą. Staramy się działać jak rodzina. Wielu z Nas zna się już osobiście. Wiele godzin spędzamy rozmawiając o różnych "pierdołach" przez komunikator głosowy. Aktualnie jest to Discord. Jeśli dołączysz do gildii, prędzej czy później będziemy chcieli usłyszeć tam i Twój głos.
Kogo poszukujemy?
Dojrzałych emocjonalnie graczy z poczuciem humoru. Jeśli jesteś jednym z tych co zjadł wszystkie rozumy, jest "pr0" albo masz ochotę kiedykolwiek w jakikolwiek sposób obrażać innych, już teraz odpuść sobie aplikowanie, bo i tak prędzej czy później zostaniesz kicknięty. Przede wszystkim cenimy sobie kulturę grania, a naszym motto jest "graj i daj grać innym".
Jesteśmy gildią zdecydowanie Casualową, jako gildia nie prowadzimy twardego progresu raidowego, a za nie stawianie się na raidy nie usuwamy z gildii, podobna zasada tyczy się pvp, obie te formy traktujemy jako rozrywkę, która jest elementem gry. Planujemy jednak posiadać grupę rajdową, której celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.
Kontakt:
Schenzer, Tierx, Erytreya, Havocx, Kradnebuffy, Xaggo. Zapraszam serdecznie!
Website: unknown
profile administrator(s): Xaggo
last updated by Xaggo 4 months ago
< previous next >
< previous next >
login register

Last Updated

 


WoWProgress on Facebook