Add or Search characters | guilds

“Narrenturm” Guild

Horde EU-Defias Brotherhood    (armory)
Progress: 0/12
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 3
casual
Recruiting:
paladin (holy) 
priest (healer) 
shaman (restoration) 
https://www.twitch.tv/bastruk/
https://www.twitch.tv/laress/

Narrenturm
Jesteśmy jedną z najstarszych i największych gildii po stronie Hordy na serwerze Defias Brotherhood. Zrzeszamy osoby zarówno doświadczone jak i nowicjuszy. Naszym celem jest grać i progresować w towarzystwie ludzi, którzy lubią ze sobą spędzać czas. Gra powinna być przede wszystkim dobrą zabawą.

Rajdy
Rajdujemy od godziny 19:00 do maksymalnie godziny 22:30.
Rajdy organizujemy od poziomu najłatwiejszego gdzie przekazujemy stosowną wiedzę i umiejętności początkującym, aż do progresu na poziomie mythic. Jeśli masz wystarczająco wysokie umiejętności i ambicje by być jak najlepszym, to będziemy Cię wspierać i zapraszamy do udziału w progresie. Obecność na rajdach nie jest obowiązkowa. Nikogo nie zmuszamy ani nie karzemy za brak obecności. Efektem czego mamy szeroki skład rajdowy, otwarty na “świeżą krew’, której dopływ jest zawsze cenny :)

Społeczność Narrenturm
Jesteśmy gildią zrzeszającą graczy aktywnych w wowie w każdym aspekcie gry. Głównym focusem są oczywiście rajdy progresowe ale nie brakuje wspólnego robienia m+, rated bg, biegów po achievementy, arenek czy okazyjnych konkursów z nagrodami. Wielu z naszych graczy wspólnie pogrywa w gry takie jak: Hots, Overwatch, LoL, Apex i inne. Okazjonalnie zbieramy się na wspólne spotkania gildyjne, głównie w Krakowie ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z streami naszych graczy aby przekonać się jaką społecznością jesteśmy.

Rekrutacja
W BfA zamierzamy rajdować i walczyć z innymi gildiami o możliwie najlepszy wynik od pierwszego rajdu nowego dodatku. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do progresu pomyśl o dołączeniu do Narrenturm. Na chwilę obecną jesteśmy otwarci na wszystkie klasy i spece, preferujemy jeśli gracz gra tym co sprawia mu największa frajdę, mała różnica w hps/dps nie jest tu najważniejsza. Jesteśmy przy tym ekipą składającą się głównie z szerokiego grona grającego ze sobą, gdyż najzwyczajniej w świecie się lubi a dużo z nas nie jest zainteresowana progresem na poziomie mythic i nie ma w tym nic złego.
Dlatego jeśli chcesz spróbować swoich sił na mythicu, znaleźć kompanów do gry i przeżyć przygodę w World of Warcraft to zapraszam do Narrenturm.

Kontakt w grze: Mgielka (Srebrna #2130), Zuljjin (Zulljin#21969), Timoon (Aldir #2774), Sigmal (Pawelx25#2401).


Website: unknown
profile administrator(s): EddPetarda, Timoon, husarz91, Mgielka
last updated by husarz91 1 day ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
10 people are following this guild

Last Updated

 


WoWProgress on Facebook