Add or Search characters | guilds

“Claustrophobia” Guild

Horde EU-Twisting Nether    (armory)
world:
n/a
realm:
n/a
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Turkish
Raids per week: 4
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
all classes

Uzun süredir bu oyunu oynayan ve ciddi ranklara imza atmış oyuncularla, oyunculuğu ve karakterini beğendiğimiz, geçmiş contentlerde birlikte oynadığımız oyuncuları 13/08/2013 tarihinde Twisting Nether realminde yeni bir guild çatısı altında topladık. 5.3 Throne of Thunder contentinin bitmesine 3 hafta kala kadroyu tamamladık ve düşük gear seviyemize rağmen 2 haftada 10M Heroic contenti temizledik. 5.4 Siege of Orgrimmar contentinin gelmesiyle hardcore raidlere devam edip, 10M guildler arasında TR#1/WORLD#90 rankımızı uzun süre ve açık ara koruyup Garrosh Hellscream’in kapısına dayandık. Ancak Siegecrafter bossundan sonra (11/13) 3 raider arkadaşımızın oyunu bırakması, 10M raid yapan bir guild olduğumuzu düşünecek olursak bizleri gerek loot, gerek sabit kadro yapısı açısından oldukça etkiledi. Bu sebeplerden dolayı Hellscream önündeki bekleyişimizi sona erdirerek, oyuna devam eden arkadaşlarımızla başka bir guilde geçiş yapıp contenti proraiders’daki top ranklarda tamamladık.


6.0 başında guildi yeniden toplama kararı aldığımızda Highmaul raidleri başlamıştı ve guildde yanlızca birkaç kişi vardık. Kadroyu tekrardan toplayıp raidlere başladığımızda progress'i geriden takip etmek zorunda kaldık. Bu süreçte oyunu bırakan, guildi bırakan ya da komplekslerinden ötürü bizleri beğenmeyip yollarımızı ayırdığımız oyuncular oldu. Ancak yerlerine doğru oyuncuları, arkadaşlık ve hatır gönül işlerine dayanmaksızın recruit edip her zaman iyi olana spot vererek contente başladığımız ilk kadrodan sadece 5 kişi kalmamıza rağmen 2 ayda tüm contenti temizledik ve “TR rank 2” olarak Blackhand’i kesmiş olduk.


Aramızdaki bazı arkadaşlar, "Legion" pakedine kadar oyunu oynamadı, kimimiz kişisel olarak farklı farklı guildlarda oyun hayatımıza devam ettik. Legion'ın gelmesine 1 hafta kala yine/yeniden guildi toplama kararı aldık.


Gördüğünüz gibi kısa sürede çok iyi bir toparlanma, yapılanma süreci geçirmiş ve ciddi de progress yapmış bir guildiz. Guild kadromuzu ve yapımızı daha sağlamlaştırıp hedefimize bu ve sonraki contentlerde daha da yüksek world ranklarla devam edeceğimizden eminiz.
Bunun için raiderlarımızdan beklentilerimiz aşağıdaki gibidir:


- Progress zamanı haftanın 4 günü (Cuma-Cumartesi kesinlikle hariç) progress yapabilecek tecrübe, oyun bilgisi, motivasyona sahip olmanız ve kendi programlarınızı raid takvimine göre ayarlamanız,

- Oyuncunun kendini geliştirebilmesi ve performansını yükseltebilmesi adına kendi classıyla ilgili günceli takip edip log inceleyebilmeniz,

- Fightlarda yaptığı hatayı kabullenebilecek ve hatanın üzerine giderek bir daha yapmamak üzere kendini geliştirebilecek karakterde oyuncu olmanız,

- Yeterli bilgisayar donanımı ve mümkün olduğunca sorunsuz bir bağlantınızın olması,

- Mumble vb. programlar üzerinden konuşabilmeniz.Claustrophobia ailesi içerisinde yer almak ve koyduğumuz hedeflere birlikte ulaşmak istiyorsanız, bu beklentileri karşıladığınızdan emin olduktan sonra aşağıdaki adresteki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Unutmayın ki baştan savma olmayan, açık ve okunaklı bir başvuru formu sizleri daha iyi tanımamız adına çok faydalı olacaktır.Başvuru için:
http://claustrophobia.enjin.com


lorazepam#2863
profile administrator(s): Zimm123, Lorazépam
last updated by Lorazépam 1 year ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
7 people are following this guild

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook