Add or Search characters | guilds

“Fjord” WoW Guild

Horde EU-Stormscale    (armory)
Progress: 1/7 (M) 1/10 (M)
World: 7656
EU: 4380
EU English: 1996
Realm: 65
World: 7126
EU: 3727
EU English: 1657
Realm: 39
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ M: Beastlord Darmac15 days ago3118181316
+ M: Kargath BladefistJan 22, 2015 20:3010004548584
+ H: BlackhandMar 15, 2015 21:20254814761998m 21s
+ H: The Blast FurnaceFeb 23, 2015 20:05271216151935m 59s
+ BlackhandFeb 22, 2015 00:403709210932
+ H: The Iron MaidensFeb 16, 2015 21:39291216642020m 16s
+ H: KromogFeb 12, 2015 21:16382022103008m 14s
+ H: Operator ThogarFeb 10, 2015 21:36413024593112m 17s
+ H: OregorgerFeb 9, 2015 21:074768276736
+ H: Flamebender Ka'grazFeb 8, 2015 21:37374121043210m 04s
+ H: Beastlord DarmacFeb 8, 2015 19:595293274139
+ The Iron MaidensFeb 6, 2015 21:2118229601314m 28s
+ KromogFeb 6, 2015 20:35407421353907m 26s
+ Operator ThogarFeb 6, 2015 20:10414821843910m 07s
+ Beastlord DarmacFeb 6, 2015 19:397563373553
+ H: Hans'gar and FranzokFeb 5, 2015 20:58287015992658m 55s
+ H: GruulFeb 5, 2015 18:435605295941
+ Flamebender Ka'grazFeb 4, 2015 21:43202612913310m 08s
+ Hans'gar and FranzokFeb 4, 2015 21:23284217193718m 18s
+ The Blast FurnaceFeb 4, 2015 21:05169210221926m 35s
+ OregorgerFeb 4, 2015 20:084586223141
+ GruulFeb 4, 2015 19:236972284952
+ H: Imperator Mar'gokJan 11, 2015 20:01884046108033m 19s
+ H: Ko'raghDec 17, 2014 20:40466426794112m 03s
+ Imperator Mar'gokDec 11, 2014 21:10427924204125m 09s
+ Ko'raghDec 11, 2014 19:521105860338807m 50s
+ Twin OgronDec 11, 2014 19:3615282809912007m 28s
+ TectusDec 11, 2014 19:2417529942912308m 58s
+ BrackensporeDec 11, 2014 19:1117299912613207m 55s
+ The ButcherDec 11, 2014 19:01246951297014705m 34s
+ Kargath BladefistDec 11, 2014 18:502592513745150
+ H: Twin OgronDec 10, 2014 22:04266817022509m 46s
+ H: TectusDec 10, 2014 21:22269717392210m 03s
+ H: BrackensporeDec 10, 2014 20:25278117972409m 37s
+ H: The ButcherDec 10, 2014 19:23371223033308m 32s
+ H: Kargath BladefistDec 10, 2014 19:07136167908100
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Norwegian
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
deathknight (dd)high
deathknight (tank)medium
druid (balance)high
druid (restoration)high
hunterhigh
monk (healer)medium
monk (tank)medium
paladin (protection)medium
priest (dd)high
roguehigh
shaman (elemental)medium
<Fjord> er et gammelt nordisk guild som for øyeblikket er stasjonert på Stormscale. Vi har tidligere vært på Magtheridon og Neptulon. Vi er et guild med tradisjoner fra helt tilbake til TBC. Vi er alltid på utkikk etter eksepsjonelle skandinaviske spillere av alle classes og specs.

Guildets fokus er alt fra Challenge Modes til PvP til Raiding.


Det følgende antas lest og forstått når du søker deg inn i Fjord:

*Søkere skal være minst 18 år gamle - og ikke bare 18 år, men voksne, drama-frie og stabile mennesker som er i stand til å samarbeide.
*Søkere må kunne provide god attendance og akseptere at effektivitet og engasjement er hovedmålet i <Fjord> sine raids.
*Det kreves at du har Teamspeak, og mic, og ikke er redd for å snakke på VT.
*Det kreves at de som vil raide tar det seriøst, kommer forberedt og presist og leser opp på bosser
*Vi forventer at du kan spille classen din, og er villig til å respecce/regemme hvis guildet skulle trenge det.
*For å bli "Raider" må du gjennomgå 2-3 uker som trialist, gjøre en god jobb i raids, og vise engasjement.
*Alle søkere SKAL ha max enchants og gems!
*Det kreves at alle er aktive brukere av Forums, og ikke bare sjekker det en gang i uken. Bruk Forumet aktivt!
*Det kreves at du respekterer Officers' og GM's avgjørelser - whining vil få deg gkicket!

Følgende spesifike krav/regler for vår raiding gruppe:

-Raid dager er onsdag, torsdag og søndag.
-Raidtid er 20:00-23:00.
-Lootregler er loot council. Dette innebærer at spillere skal vite hva slags loot som er BiS for dem, og loot utdeling blir delt ut i et slikt sammenheng. Om flere spillere trenger et BiS item som er BiS for enhver av de som er interessert i itemet, så skal det rolles. Loot deles også utifra prestasjon/holdning/innsats.

Hvilke classes søkes?

Monk tank/heal
Resto druid
Balance Druid
Shadow Priest
Ele Shaman
Warlock
Rogue
hunter

Andre classes kan også søke, men størst behov for classene over.


Søknad legges inn på vår hjemmeside http://fjord.shivtr.com/

NB! Svaret på søknaden din vil komme via den eposten du oppgir i søknaden din - sjekk denne ofte og les comments på din søknad for å få vite vår avgjørelse.

Kontakt en officer in-game dersom du har spørsmål om søknaden din eller generelt om Fjord - Pusenlol - Onisako - Qgalskap eller Naim.

Mvh officers i Fjord.
profile administrator(s): Mythbuster, Despothor, Mythcracker, Pusenlol
last updated by Pusenlol 2 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 69, Unique Players: 46

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Annyone1911.40657.9436122.0
1Qgalskap1891.56685.31
3Severuz1886.12684.0041992.9
3Roflidruid (u)1886.12686.1338724.0
7Yerlaugh (u)1535.02681.0731598.8
7Zénk1515.54684.47
7Gudínna1435.36681.8729597.4
6Aywie (u)1379.93679.4031438.6
0Novîa1252.67683.19
3Seninee1227.52660.0020518.0
4Milanomause1208.05660.0028568.8
4Tacomonk1199.77685.0729572.6
3Flamecoil1196.83682.9328453.9
4Xurdam (u)1097.82683.1335013.1
4Statoìl1063.95681.8827281.0
2Naim884.92687.2042217.5
7Astromic872.77686.4030004.3
7Onî862.85683.2029444.6
7Braxosaurus824.79679.4022486.6
7Teyen799.29682.31
9Despotha799.29679.6030344.9
7Greenjonte750.77668.1330078.5
6Onisako743.60680.8032484.1
4Snasa717.17685.5026968.3
7Tobimaster694.25671.4030761.5
7Egonärtpåse694.25674.1329214.0
7Zyphrus694.25670.1331509.6
6Pusenqt636.79675.20
9Mythbuster (u)628.32670.44
8Pote627.57662.3326928.0
5Naìm541.94651.63
7Æbsint363.41678.7327249.6
7Angryfish (u)290.91681.0737397.9
7Shekaa221.84641.0726596.7
7Bodaw209.31669.40
7Thorough128.37655.6726263.1
9Despothor (u)128.37655.1320830.8
7Gimpdk126.71668.6731003.3
7Havenized118.90653.19
5Kaptennen95.07669.40
7Pandoros77.98650.0724877.5
6Sulfine77.34675.6727193.2
7Gimeney72.85658.6025168.6
6Tatajana68.88673.60
6Choopy68.25643.67
6Roflipriest43.50659.13
6Deepz33.66657.6323185.6
6Roflidk17.78652.07
6Onizdc2.11664.0023668.1
6Wilmock0.73642.63
6Raiderone0.55640.44
7Aphræl0.28637.81
7Asceticius0.14631.50
6Roflihunter0.00636.93
6Psykizz0.00630.67
7Psyknight0.00641.73
6Roflishaman0.00638.73
7Vassidass0.00631.07
7Elemeno0.00626.6715238.6
9Letti0.00630.38
7Toonz0.00637.1314971.6
7Morkaka0.00647.00
7Boletarzan0.00646.6322123.5
5Naiim0.00640.13
6Sjukihuet0.00629.6016401.7
6Selenè0.00639.7512725.2
6Onysako0.00635.0017120.5
6Elenalol0.00630.00
6Julès0.00613.87
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook