close x
Do you play Diablo 3?
Come watch Season 3 Rankings on DiabloProgress!
Add or Search characters | guilds

“Fjord” WoW Guild

Horde EU-Stormscale    (armory)
Progress: 1/7 (M) 1/10 (M)
World: 8136
EU: 4638
EU English: 2105
Realm: 70
World: 12861
EU: 6745
EU English: 2766
Realm: 62
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ M: Beastlord DarmacApr 12, 2015 19:133145182917
+ M: Kargath BladefistJan 22, 2015 20:309954545783
+ H: BlackhandMar 15, 2015 21:20256114841998m 21s
+ H: The Blast FurnaceFeb 23, 2015 20:05272916291935m 59s
+ BlackhandFeb 22, 2015 00:403703210931
+ H: The Iron MaidensFeb 16, 2015 21:39292316752020m 16s
+ H: KromogFeb 12, 2015 21:16383422253108m 14s
+ H: Operator ThogarFeb 10, 2015 21:36414124703112m 17s
+ H: OregorgerFeb 9, 2015 21:074769277136
+ H: Flamebender Ka'grazFeb 8, 2015 21:37375121153210m 04s
+ H: Beastlord DarmacFeb 8, 2015 19:595300275639
+ The Iron MaidensFeb 6, 2015 21:2118269591314m 28s
+ KromogFeb 6, 2015 20:35408021333907m 26s
+ Operator ThogarFeb 6, 2015 20:10415021823810m 07s
+ Beastlord DarmacFeb 6, 2015 19:397553372452
+ H: Hans'gar and FranzokFeb 5, 2015 20:58287716152758m 55s
+ H: GruulFeb 5, 2015 18:435633299142
+ Flamebender Ka'grazFeb 4, 2015 21:43202512843310m 08s
+ Hans'gar and FranzokFeb 4, 2015 21:23283517123718m 18s
+ The Blast FurnaceFeb 4, 2015 21:05169510181926m 35s
+ OregorgerFeb 4, 2015 20:084578222740
+ GruulFeb 4, 2015 19:236947284051
+ H: Imperator Mar'gokJan 11, 2015 20:01878545768033m 19s
+ H: Ko'raghDec 17, 2014 20:40463126574112m 03s
+ Imperator Mar'gokDec 11, 2014 21:10424523984125m 09s
+ Ko'raghDec 11, 2014 19:521095459698807m 50s
+ Twin OgronDec 11, 2014 19:3615132800811907m 28s
+ TectusDec 11, 2014 19:2417350931812208m 58s
+ BrackensporeDec 11, 2014 19:1117124901913107m 55s
+ The ButcherDec 11, 2014 19:01244321281114605m 34s
+ Kargath BladefistDec 11, 2014 18:502564413574149
+ H: Twin OgronDec 10, 2014 22:04265116922509m 46s
+ H: TectusDec 10, 2014 21:22267917282210m 03s
+ H: BrackensporeDec 10, 2014 20:25276517872409m 37s
+ H: The ButcherDec 10, 2014 19:23368522873308m 32s
+ H: Kargath BladefistDec 10, 2014 19:0713481782398
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Norwegian
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
deathknight (dd)high
deathknight (tank)medium
druid (balance)high
druid (restoration)high
hunterhigh
monk (healer)medium
monk (tank)medium
paladin (protection)medium
priest (dd)high
roguehigh
shaman (elemental)medium
<Fjord> er et gammelt nordisk guild som for øyeblikket er stasjonert på Stormscale. Vi har tidligere vært på Magtheridon og Neptulon. Vi er et guild med tradisjoner fra helt tilbake til TBC. Vi er alltid på utkikk etter eksepsjonelle skandinaviske spillere av alle classes og specs.

Guildets fokus er alt fra Challenge Modes til PvP til Raiding.


Det følgende antas lest og forstått når du søker deg inn i Fjord:

*Søkere skal være minst 18 år gamle - og ikke bare 18 år, men voksne, drama-frie og stabile mennesker som er i stand til å samarbeide.
*Søkere må kunne provide god attendance og akseptere at effektivitet og engasjement er hovedmålet i <Fjord> sine raids.
*Det kreves at du har Teamspeak, og mic, og ikke er redd for å snakke på VT.
*Det kreves at de som vil raide tar det seriøst, kommer forberedt og presist og leser opp på bosser
*Vi forventer at du kan spille classen din, og er villig til å respecce/regemme hvis guildet skulle trenge det.
*For å bli "Raider" må du gjennomgå 2-3 uker som trialist, gjøre en god jobb i raids, og vise engasjement.
*Alle søkere SKAL ha max enchants og gems!
*Det kreves at alle er aktive brukere av Forums, og ikke bare sjekker det en gang i uken. Bruk Forumet aktivt!
*Det kreves at du respekterer Officers' og GM's avgjørelser - whining vil få deg gkicket!

Følgende spesifike krav/regler for vår raiding gruppe:

-Raid dager er onsdag, torsdag og søndag.
-Raidtid er 20:00-23:00.
-Lootregler er loot council. Dette innebærer at spillere skal vite hva slags loot som er BiS for dem, og loot utdeling blir delt ut i et slikt sammenheng. Om flere spillere trenger et BiS item som er BiS for enhver av de som er interessert i itemet, så skal det rolles. Loot deles også utifra prestasjon/holdning/innsats.

Hvilke classes søkes?

Monk tank/heal
Resto druid
Balance Druid
Shadow Priest
Ele Shaman
Warlock
Rogue
hunter

Andre classes kan også søke, men størst behov for classene over.


Søknad legges inn på vår hjemmeside http://fjord.shivtr.com/

NB! Svaret på søknaden din vil komme via den eposten du oppgir i søknaden din - sjekk denne ofte og les comments på din søknad for å få vite vår avgjørelse.

Kontakt en officer in-game dersom du har spørsmål om søknaden din eller generelt om Fjord - Pusenlol - Onisako - Qgalskap eller Naim.

Mvh officers i Fjord.
profile administrator(s): Mythbuster, Despothor, Mythcracker, Pusenlol
last updated by Pusenlol 3 months ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 55, Unique Players: 36

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Annyone1911.40688.9436122.0
3Severuz1886.12689.0041992.9
7Yerlaugh (u)1535.02684.7331598.8
7Zénk1515.54688.13
7Gudínna1435.36684.5329597.4
6Aywie (u)1379.93679.4031438.6
3Flamecoil1196.83687.6028453.9
0Naim884.92692.2042217.5
7Astromic872.77690.4030004.3
7Onî862.85687.8729444.6
7Braxosaurus824.79679.4022486.6
7Teyen799.29686.38
9Despotha799.29679.6030344.9
7Greenjonte750.77668.1330078.5
6Onisako743.60680.8032484.1
7Tobimaster694.25671.4030761.5
7Egonärtpåse694.25674.1330385.2
7Zyphrus694.25670.1331509.6
6Pusenqt636.79675.20
9Mythbuster (u)628.32670.44
8Pote627.57662.3326928.0
5Naìm541.94652.25
7Æbsint363.41678.7327249.6
7Angryfish (u)290.91685.7337397.9
7Shekaa221.84641.0726596.7
7Bodaw209.31669.40
7Thorough128.37655.6726263.1
9Despothor (u)128.37655.1320830.8
7Gimpdk126.71668.6731003.3
7Havenized118.90653.19
7Pandoros77.98650.0724877.5
6Sulfine77.34675.6727193.2
7Gimeney72.85658.6025168.6
6Tatajana68.88673.60
6Choopy68.25643.67
6Deepz33.66657.6323185.6
6Onizdc2.11664.0023668.1
6Wilmock0.73642.63
6Raiderone0.55640.44
7Aphræl0.28637.81
7Asceticius0.14631.50
6Psykizz0.00630.67
7Psyknight0.00641.73
7Vassidass0.00631.07
7Elemeno0.00626.6715238.6
9Letti0.00630.38
7Toonz0.00637.1314971.6
7Morkaka0.00647.00
7Boletarzan0.00646.6322123.5
5Naiim0.00640.13
6Sjukihuet0.00629.6016401.7
6Selenè0.00639.7512725.2
6Onysako0.00635.0017120.5
6Elenalol0.00630.00
6Julès0.00613.87
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook