Add or Search characters | guilds

“Fjord” WoW Guild

Horde EU-Stormscale    (armory)
Progress: 1/7 (M) 10/10 (H)
World: 7214
EU: 4114
EU English: 1898
Realm: 63
World: 5282
EU: 2868
EU English: 1323
Realm: 30
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Blackhand11 days ago2528146618
+ M: Kargath BladefistJan 22, 2015 20:3010189561085
+ H: The Blast FurnaceFeb 23, 2015 20:052708161119138m 42s
+ BlackhandFeb 22, 2015 00:403762213433
+ H: The Iron MaidensFeb 16, 2015 21:39290916601920m 16s
+ H: KromogFeb 12, 2015 21:16382222013009m 31s
+ H: Operator ThogarFeb 10, 2015 21:36412524543212m 42s
+ H: OregorgerFeb 9, 2015 21:074758276037
+ H: Flamebender Ka'grazFeb 8, 2015 21:37374421013212m 55s
+ H: Beastlord DarmacFeb 8, 2015 19:595305273339
+ The Iron MaidensFeb 6, 2015 21:2118249511414m 28s
+ KromogFeb 6, 2015 20:35408121254007m 26s
+ Operator ThogarFeb 6, 2015 20:10415421784010m 07s
+ Beastlord DarmacFeb 6, 2015 19:397603373954
+ H: Hans'gar and FranzokFeb 5, 2015 20:582866159327
+ H: GruulFeb 5, 2015 18:435593294341
+ Flamebender Ka'grazFeb 4, 2015 21:43202112813410m 08s
+ Hans'gar and FranzokFeb 4, 2015 21:23284817113818m 18s
+ The Blast FurnaceFeb 4, 2015 21:05168610132026m 35s
+ OregorgerFeb 4, 2015 20:084609223342
+ GruulFeb 4, 2015 19:237016285653
+ H: Imperator Mar'gokJan 11, 2015 20:01895446798333m 19s
+ H: Ko'raghDec 17, 2014 20:40473627404212m 03s
+ Imperator Mar'gokDec 11, 2014 21:10435224744225m 09s
+ Ko'raghDec 11, 2014 19:521129861949107m 50s
+ Twin OgronDec 11, 2014 19:3615621831512307m 28s
+ TectusDec 11, 2014 19:2417915968112508m 58s
+ BrackensporeDec 11, 2014 19:1117676936213407m 55s
+ The ButcherDec 11, 2014 19:01251971327814905m 34s
+ Kargath BladefistDec 11, 2014 18:502644314066152
+ H: Twin OgronDec 10, 2014 22:04272217402709m 46s
+ H: TectusDec 10, 2014 21:22273917712310m 03s
+ H: BrackensporeDec 10, 2014 20:25282318302409m 37s
+ H: The ButcherDec 10, 2014 19:23378023573408m 32s
+ H: Kargath BladefistDec 10, 2014 19:07139198095103
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Norwegian
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting (outdated):
deathknight (dd)high
deathknight (tank)medium
druid (balance)high
druid (restoration)high
hunterhigh
monk (healer)medium
monk (tank)medium
paladin (protection)medium
priest (dd)high
roguehigh
shaman (elemental)medium
<Fjord> er et gammelt nordisk guild som for øyeblikket er stasjonert på Stormscale. Vi har tidligere vært på Magtheridon og Neptulon. Vi er et guild med tradisjoner fra helt tilbake til TBC. Vi er alltid på utkikk etter eksepsjonelle skandinaviske spillere av alle classes og specs.

Guildets fokus er alt fra Challenge Modes til PvP til Raiding.


Det følgende antas lest og forstått når du søker deg inn i Fjord:

*Søkere skal være minst 18 år gamle - og ikke bare 18 år, men voksne, drama-frie og stabile mennesker som er i stand til å samarbeide.
*Søkere må kunne provide god attendance og akseptere at effektivitet og engasjement er hovedmålet i <Fjord> sine raids.
*Det kreves at du har Teamspeak, og mic, og ikke er redd for å snakke på VT.
*Det kreves at de som vil raide tar det seriøst, kommer forberedt og presist og leser opp på bosser
*Vi forventer at du kan spille classen din, og er villig til å respecce/regemme hvis guildet skulle trenge det.
*For å bli "Raider" må du gjennomgå 2-3 uker som trialist, gjøre en god jobb i raids, og vise engasjement.
*Alle søkere SKAL ha max enchants og gems!
*Det kreves at alle er aktive brukere av Forums, og ikke bare sjekker det en gang i uken. Bruk Forumet aktivt!
*Det kreves at du respekterer Officers' og GM's avgjørelser - whining vil få deg gkicket!

Følgende spesifike krav/regler for vår raiding gruppe:

-Raid dager er onsdag, torsdag og søndag.
-Raidtid er 20:00-23:00.
-Lootregler er loot council. Dette innebærer at spillere skal vite hva slags loot som er BiS for dem, og loot utdeling blir delt ut i et slikt sammenheng. Om flere spillere trenger et BiS item som er BiS for enhver av de som er interessert i itemet, så skal det rolles. Loot deles også utifra prestasjon/holdning/innsats.

Hvilke classes søkes?

Monk tank/heal
Resto druid
Balance Druid
Shadow Priest
Ele Shaman
Warlock
Rogue
hunter

Andre classes kan også søke, men størst behov for classene over.


Søknad legges inn på vår hjemmeside http://fjord.shivtr.com/

NB! Svaret på søknaden din vil komme via den eposten du oppgir i søknaden din - sjekk denne ofte og les comments på din søknad for å få vite vår avgjørelse.

Kontakt en officer in-game dersom du har spørsmål om søknaden din eller generelt om Fjord - Pusenlol - Onisako - Qgalskap eller Naim.

Mvh officers i Fjord.
profile administrator(s): Mythbuster, Despothor, Mythcracker, Pusenlol
last updated by Pusenlol 1 month ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 66, Unique Players: 41

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
3Annyone1588.21680.8136122.0
1Qgalskap1568.37685.00
3Severuz1562.93682.4741992.9
3Roflidruid (u)1555.25683.8738426.6
3Yerlaugh (u)1535.02681.0731598.8
3Pusenlol (u)1523.81683.8129367.2
3Zénk1515.54682.40
3Sajjber1435.92682.2031360.8
7Gudínna1435.36681.8729597.4
6Aywie (u)1379.93679.4031438.6
1Novîa929.48680.00
1Naim884.92681.2040710.3
4Flamecoil873.64678.8028453.9
1Onî862.85681.2729444.6
7Braxosaurus824.79679.4022486.6
3Teyen799.29679.25
0Despotha799.29678.6030344.9
3Astromic757.15681.4730004.3
7Greenjonte750.77668.1330078.5
5Onisako743.60680.5332484.1
7Tobimaster694.25671.4030761.5
7Egonärtpåse694.25673.1329214.0
7Zyphrus694.25670.1331509.6
6Pusenqt636.79674.53
9Mythbuster (u)628.32670.44
8Pote627.57662.3326928.0
5Naìm541.94621.40
3Beam370.19680.0027082.2
2Creamymuffin370.19680.88
4Æbsint363.41678.7327249.6
7Shekaa221.84641.0726596.7
7Bodaw209.31669.40
7Thorough128.37655.6726263.1
5Despothor (u)128.37655.1320830.8
7Gimpdk126.71668.6731003.3
7Havenized118.90653.19
6Kaptennen95.07669.40
7Pandoros77.98650.0724877.5
6Sulfine77.34668.0027193.2
7Gimeney72.85658.6025168.6
6Tatajana68.88673.60
6Choopy68.25643.67
6Deepz33.66657.6323185.6
5Onizdc2.11664.0023668.1
6Roflidk1.53652.07
6Wilmock0.73642.63
7Raiderone0.55640.44
7Aphræl0.28637.81
6Roflihunter0.00628.33
6Psykizz0.00616.00
7Psyknight0.00650.00
6Roflishaman0.00626.81
7Vassidass0.00631.07
7Elemeno0.00626.6715238.6
9Letti0.00630.38
7Toonz0.00633.7314971.6
7Morkaka0.00647.00
7Boletarzan0.00646.6322123.5
6Roflipriest0.00652.20
5Naiim0.00640.13
6Sjukihuet0.00629.6016401.7
6Naxum0.00631.8818662.9
6Selenè0.00639.7512725.2
6Onysako0.00635.0017120.5
6Elenalol0.00630.00
6Julès0.00610.87
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook