Add or Search characters | guilds

“Fjord” WoW Guild

Horde EU-Stormscale    (armory)
Progress: 1/7 (M) 9/10 (H)
World: 6962
EU: 3820
EU English: 1783
Realm: 59
World: 5025
EU: 2779
EU English: 1326
Realm: 32
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: The Blast Furnace6 days ago2640158219
+ H: The Iron Maidens13 days ago2843163419104m 42s
+ H: Kromog17 days ago373321603017m 36s
+ H: Operator Thogar19 days ago402724073224m 48s
+ H: Oregorger20 days ago4641269836
+ H: Flamebender Ka'graz21 day ago365120563217m 02s
+ H: Beastlord Darmac21 day ago5166266438
+ H: Hans'gar and Franzok24 days ago2797155126
+ H: Gruul24 days ago5449285440
+ M: Kargath BladefistJan 22, 2015 20:3010129557285
+ Blackhand8 days ago3799217334
+ The Iron Maidens23 days ago17739291314m 28s
+ Kromog23 days ago397420763807m 26s
+ Operator Thogar23 days ago405521333910m 07s
+ Beastlord Darmac23 days ago7447366052
+ Flamebender Ka'graz25 days ago196812473310m 08s
+ Hans'gar and Franzok25 days ago277616673718m 18s
+ The Blast Furnace25 days ago16439851926m 35s
+ Oregorger25 days ago4507218140
+ Gruul25 days ago6896279451
+ H: Imperator Mar'gokJan 11, 2015 20:01884746118333m 19s
+ H: Ko'raghDec 17, 2014 20:40470027194212m 03s
+ Imperator Mar'gokDec 11, 2014 21:10432124544225m 09s
+ Ko'raghDec 11, 2014 19:521121961469107m 50s
+ Twin OgronDec 11, 2014 19:3615527825412307m 28s
+ TectusDec 11, 2014 19:2417822962612508m 58s
+ BrackensporeDec 11, 2014 19:1117578930413407m 55s
+ The ButcherDec 11, 2014 19:01250791321114805m 34s
+ Kargath BladefistDec 11, 2014 18:502632814003152
+ H: Twin OgronDec 10, 2014 22:04270317302709m 46s
+ H: TectusDec 10, 2014 21:22271717582310m 03s
+ H: BrackensporeDec 10, 2014 20:25280418192409m 37s
+ H: The ButcherDec 10, 2014 19:23374523373408m 32s
+ H: Kargath BladefistDec 10, 2014 19:07138088026103
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Norwegian
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting:
deathknight (dd)high
deathknight (tank)medium
druid (balance)high
druid (restoration)high
hunterhigh
monk (healer)medium
monk (tank)medium
paladin (protection)medium
priest (dd)high
roguehigh
shaman (elemental)medium
<Fjord> er et gammelt nordisk guild som for øyeblikket er stasjonert på Stormscale. Vi har tidligere vært på Magtheridon og Neptulon. Vi er et guild med tradisjoner fra helt tilbake til TBC. Vi er alltid på utkikk etter eksepsjonelle skandinaviske spillere av alle classes og specs.

Guildets fokus er alt fra Challenge Modes til PvP til Raiding.


Det følgende antas lest og forstått når du søker deg inn i Fjord:

*Søkere skal være minst 18 år gamle - og ikke bare 18 år, men voksne, drama-frie og stabile mennesker som er i stand til å samarbeide.
*Søkere må kunne provide god attendance og akseptere at effektivitet og engasjement er hovedmålet i <Fjord> sine raids.
*Det kreves at du har Teamspeak, og mic, og ikke er redd for å snakke på VT.
*Det kreves at de som vil raide tar det seriøst, kommer forberedt og presist og leser opp på bosser
*Vi forventer at du kan spille classen din, og er villig til å respecce/regemme hvis guildet skulle trenge det.
*For å bli "Raider" må du gjennomgå 2-3 uker som trialist, gjøre en god jobb i raids, og vise engasjement.
*Alle søkere SKAL ha max enchants og gems!
*Det kreves at alle er aktive brukere av Forums, og ikke bare sjekker det en gang i uken. Bruk Forumet aktivt!
*Det kreves at du respekterer Officers' og GM's avgjørelser - whining vil få deg gkicket!

Følgende spesifike krav/regler for vår raiding gruppe:

-Raid dager er onsdag, torsdag og søndag.
-Raidtid er 20:00-23:00.
-Lootregler er loot council. Dette innebærer at spillere skal vite hva slags loot som er BiS for dem, og loot utdeling blir delt ut i et slikt sammenheng. Om flere spillere trenger et BiS item som er BiS for enhver av de som er interessert i itemet, så skal det rolles. Loot deles også utifra prestasjon/holdning/innsats.

Hvilke classes søkes?

Monk tank/heal
Resto druid
Balance Druid
Shadow Priest
Ele Shaman
Warlock
Rogue
hunter

Andre classes kan også søke, men størst behov for classene over.


Søknad legges inn på vår hjemmeside http://fjord.shivtr.com/

NB! Svaret på søknaden din vil komme via den eposten du oppgir i søknaden din - sjekk denne ofte og les comments på din søknad for å få vite vår avgjørelse.

Kontakt en officer in-game dersom du har spørsmål om søknaden din eller generelt om Fjord - Pusenlol - Onisako - Qgalskap eller Naim.

Mvh officers i Fjord.
profile administrator(s): Mythbuster, Despothor, Mythcracker, Pusenlol
last updated by Pusenlol 13 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 69, Unique Players: 44

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
4Annyone1461.18678.5636122.0
1Qgalskap1442.21679.25
4Sajjber1435.92673.8831360.8
4Severuz1435.75677.1330109.8
4Roflidruid (u)1435.54681.4737268.5
9Gudínna1435.36681.8729597.4
4Yerlaugh (u)1407.63676.7331598.8
0Pusenlol (u)1397.49679.8129367.2
4Zénk1388.20677.80
9Aywie (u)1379.93679.4031438.6
4Colaochgröt825.44681.1326490.7
4Braxosaurus824.79678.4022486.6
3Novîa803.16678.88
1Naim758.21678.6730996.6
4Astromic757.15678.5330004.3
4Greenjonte750.77668.1330078.5
1Onisako743.60662.3332484.1
2Onî734.31677.8029444.6
6Tobimaster694.25671.4030761.5
6Egonärtpåse694.25670.1329214.0
6Zyphrus694.25670.1331509.6
4Teyen669.25674.88
1Despotha659.07677.3830344.9
1Mythbuster (u)628.32670.44
8Pote627.57662.3326928.0
2Pusenqt596.86672.60
2Naìm541.94621.40
3Creamymuffin243.87675.06
5Bighothit233.90672.94
4Beam229.47670.4027082.2
5Shekaa221.84641.0726596.7
5Æbsint219.31668.3327249.6
5Dónkan216.32642.67
5Bodaw179.23664.07
7Aktaryyggen160.76670.2523609.5
6Thorough128.37655.6726263.1
7Despothor (u)128.37655.1320830.8
6Gimpdk126.71668.6731003.3
7Colaochpölsa122.79643.81
6Havenized118.90653.19
6Pandoros77.98650.0724877.5
2Sulfine76.95661.0727193.2
6Gimeney72.85658.6025168.6
7Crosstrain72.77650.47
7Choopy68.25643.67
7Tatajana66.50661.47
7Fyrain36.43641.00
7Deepz33.66657.6323185.6
9Kaptennen4.05667.40
7Roflidk1.53649.73
7Onizdc1.33657.3323668.1
7Wilmock0.73642.63
6Raiderone0.55640.44
6Aphræl0.28637.81
9Bigjonte0.13647.0022435.1
6Vassidass0.00631.07
6Elemeno0.00626.6715238.6
7Letti0.00630.38
6Toonz0.00625.4014971.6
6Morkaka0.00647.00
6Boletarzan0.00646.6322123.5
7Roflipriest0.00646.87
7Naiim0.00640.13
7Sjukihuet0.00629.6016401.7
7Naxum0.00631.1318662.9
7Selenè0.00639.7512725.2
7Onysako0.00635.0017120.5
7Elenalol0.00630.00
7Julès0.00609.40
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook