Add or Search characters | guilds

“Fjord” WoW Guild

Horde EU-Stormscale    (armory)
Progress: 1/7 (M)
World: 9858
EU: 5389
EU English: 2420
Realm: 82
World: 6700
EU: 3635
EU English: 1687
Realm: 52
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ M: Kargath Bladefist2 days ago9856538882
+ H: Imperator Mar'gok13 days ago863144608033m 19s
+ H: Ko'raghDec 17, 2014 20:40460026414012m 53s
+ Imperator Mar'gokDec 11, 2014 21:10424423934025m 09s
+ Ko'raghDec 11, 2014 19:521104060278807m 50s
+ Twin OgronDec 11, 2014 19:3615318811212007m 28s
+ TectusDec 11, 2014 19:2417575945012208m 58s
+ BrackensporeDec 11, 2014 19:1117337913613107m 55s
+ The ButcherDec 11, 2014 19:01247951301014505m 34s
+ Kargath BladefistDec 11, 2014 18:502603113796149
+ H: Twin OgronDec 10, 2014 22:04264716872613m 45s
+ H: TectusDec 10, 2014 21:22267217222211m 27s
+ H: BrackensporeDec 10, 2014 20:25275017782309m 47s
+ H: The ButcherDec 10, 2014 19:23367122843308m 51s
+ H: Kargath BladefistDec 10, 2014 19:07136227902102
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Norwegian
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting:
all classes
<Fjord> er et gammelt nordisk guild som for øyeblikket er stasjonert på Stormscale. Vi har tidligere vært på Magtheridon og Neptulon. Vi er et guild med tradisjoner fra helt tilbake til TBC. Vi er alltid på utkikk etter eksepsjonelle skandinaviske spillere av alle classes og specs.

Guildets fokus er alt fra Challenge Modes til PvP til Raiding.


Det følgende antas lest og forstått når du søker deg inn i Fjord:

*Søkere skal være minst 18 år gamle - og ikke bare 18 år, men voksne, drama-frie og stabile mennesker som er i stand til å samarbeide.
*Søkere må kunne provide god attendance og akseptere at effektivitet og engasjement er hovedmålet i <Fjord> sine raids.
*Det kreves at du har Teamspeak, og mic, og ikke er redd for å snakke på VT.
*Det kreves at de som vil raide tar det seriøst, kommer forberedt og presist og leser opp på bosser
*Vi forventer at du kan spille classen din, og er villig til å respecce/regemme hvis guildet skulle trenge det.
*For å bli "Raider" må du gjennomgå 2-3 uker som trialist, gjøre en god jobb i raids, og vise engasjement.
*Alle søkere SKAL ha max enchants og gems!
*Det kreves at alle er aktive brukere av Forums, og ikke bare sjekker det en gang i uken. Bruk Forumet aktivt!
*Det kreves at du respekterer Officers' og GM's avgjørelser - whining vil få deg gkicket!

Følgende spesifike krav/regler for vår raiding gruppe:

-Raid dager er onsdag, torsdag og søndag.
-Raidtid er 20:00-23:00.
-Lootregler er loot council. Dette innebærer at spillere skal vite hva slags loot som er BiS for dem, og loot utdeling blir delt ut i et slikt sammenheng. Om flere spillere trenger et BiS item som er BiS for enhver av de som er interessert i itemet, så skal det rolles. Loot deles også utifra prestasjon/holdning/innsats.

Hvilke classes søkes?

Holy Paladin
Shadow Priest
Ele Shaman
Warlock

Andre classes kan også søke, men størst behov for classene over.


Søknad legges inn på vår hjemmeside http://fjord.shivtr.com/

NB! Svaret på søknaden din vil komme via den eposten du oppgir i søknaden din - sjekk denne ofte og les comments på din søknad for å få vite vår avgjørelse.

Kontakt en officer in-game dersom du har spørsmål om søknaden din eller generelt om Fjord - Pusenlol - Onisako - Qgalskap eller Naim.

Mvh officers i Fjord.
profile administrator(s): Mythbuster, Despothor, Mythcracker, Pusenlol
last updated by Pusenlol 8 days ago
< previous next >
< previous next >

Level 100 Members: 39, Unique Players: 29

RankCharacterPvE ScoreItem LevelSimDPS
1Qgalskap1311.02666.63
0Pusenlol (u)1266.46671.7320754.7
3Tobimaster694.25671.4025360.7
9Egonärtpåse694.25670.1325258.0
3Zyphrus694.25670.1327948.1
3Braxosaurus694.25670.06
3Colaochgröt694.25672.0731772.5
4Greenjonte677.39653.13
2Novîa672.13673.00
1Onisako655.44670.1324214.1
1Naim627.57670.6723425.0
3Otsushot627.57671.6021892.5
3Astromic627.57670.7519348.0
2Tòalett627.57670.3114809.8
5Thorough128.37655.6723911.2
8Pote128.37662.33
2Despothor (u)128.37656.0720830.8
5Gimpdk126.11664.33
4Imperator122.79662.25
1Mythbuster (u)122.79664.13
5Pandoros77.98649.0716262.8
5Gimeney72.85656.47
6Onî51.09663.00
1Sulfine38.91634.6721481.2
6Otsu12.17611.19
9Otsuh1.25641.13
9Otsusurge0.30632.2718665.7
5Aphræl0.28637.81
5Havenized0.26637.47
5Elemeno0.00605.00
7Letti0.00625.00
5Toonz0.00617.40
5Morkaka0.00634.88
5Boletarzan0.00636.63
7Naiim0.00637.63
7Naxum0.00607.50
6Selenè0.00639.75
6Onysako0.00635.0017120.5
2Despotha0.00--
login register

Last Updated




 


WoWProgress on Facebook