Add or Search characters | guilds

“Good Omen” Guild

Horde EU-Burning Legion    (armory)
Progress:
World: n/a
Realm: n/a
World: 16323
EU: 8795
EU English: 3674
Realm: 110
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 3
casual
Recruiting: closed
Informacje ogólne:
Z przykrością informujemy, że do czasu następnego dodatku robimy sobie przerwę w raidowaniu. Spowodowane jest to siłami wyższymi w życiu codziennym etc. etc. Dziękujemy wszystkim za wspólną grę i do zobaczenia w następnym dodatku. Do tego czasu gildia będzie działać w formie luźnego grania (alty itp.)

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane dołączeniem do gildii prosimy o złożenie aplikacji przez odpowiedni formularz dostępny na naszej stronie www.goodomen.pl albo bezpośrednio wisp do GMa lub oficera

Przed złożeniem aplikacji zalecamy kontakt z oficerem celem upewnienia się czy w ogóle mamy zapotrzebowanie na klasę, którą chcesz do nas dołączyć.

Szukamy ludzi, którzy:
- oprócz trzymania się rotacji, potrafią wykorzystywać utillity swojej klasy (defensywne cooldowny, interrupty, dispelle, stunny, etc.)
- szanują czas innych (zapisując się na raidy, stawiają się na nie, a w czasie ich trwania dają z siebie ile tylko mogą)
- mają pomysły pozwalające rozwijać się nam wszystkim (a jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, po prostu słuchaj)
- pomogą budować małą społeczność (spędzając ze sobą kilkanaście godziny tygodniowo dobra atmosfera jest podstawą skuteczniej współpracy)
- znają taktyki na bossy z aktualnego contentu
- opcjonalnie: są zainteresowani innymi aspektami gry (PVP, achievementy, mounty, pety, RPG, etc.) lub wspólną zabawą w innych grach mmo (HoTS, Diablo, LoL, etc.)
profile administrator(s): Mcemsi, gjani, Mystus
last updated by gjani 10 days ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
3 people are following this guild

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook