Add or Search characters | guilds
Send message    Follow Guild
4 people are following this guild

“The Knife” WoW Guild

Horde EU-Burning Legion    (armory)
Progress: 8/9 (H)
World: 1373
EU: 776
EU English: 406
Realm: 11
World: 114
EU: 83
EU English: 42
Realm: 2
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Fallen Avatar23 hours ago13627771135m 50s
+ H: Maiden of Vigilance1 day ago2104118121
+ H: The Desolate Host4 days ago99345791336m 36s
+ H: Sisters of the Moon5 days ago577212369m 44s
+ H: Mistress Sassz'ine5 days ago5871753
+ H: Harjatan5 days ago1141301410m 11s
+ H: Demonic Inquisition5 days ago1212322311m 21s
+ H: Goroth5 days ago16334515
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting: closed
The Knife powstało na serwerze Burning Legion w listopadzie 2013 roku jako gildia utworzona przez grupę znajomych, którzy poza wspólną niedolą związaną ze studiami i sesjami postanowiła uprzyjemnić sobie nieco swój żywot luźną zabawą na flex raidach.
Jak się szybko okazało, nasza nowo powstała grupa miała spory potencjał, co zaowocowało sprawnym przeskoczeniem z Flexów i Normali na poziom Heroic. Z upływem czasu rozwijaliśmy się zarówno jako gildia, jak i gracze, aż w końcu udało nam się zabić Garrosha HC pod koniec września 2014 r., kończąc przy tym kontent przed wyjściem pre-patcha Warlords of Draenor.

Profil gildii wraz z upływem kolejnych patchy coraz wyraźniej uwzględniał kwestie progresu jako jednego z najważniejszych założeń funkcjonowania gildii, co doprowadziło nas do naszych najnowszych wyników na Legionie - obecnie jesteśmy najlepszą gildią semi-hardcore PvE na BLu, która raiduje 3 dni w tygodniu.
Naszym celem jest prowadzenie gildii, która osiąga możliwie jak najlepszy progres w stosunku do czasu jaki na niego poświęcamy. Aby to osiągnąć nieustannie staramy się poprawiać swoje zdolności związane z mechaniką gry oraz rozwijamy nasze umiejętności interpersonalne.


Osoby z naszego aktualnego składu progresującego mogą pochwalić się pełnym progresem m.in.: Helfire Citadel, Siege of Orgrimmar, Dragon Soul, Firelands, Icecrown Citadel, Trial of the Crusader, Ulduar, Tempest Keep, Black Temple. Gildia stawia sobie wysokie cele i pomimo jej charakteru gildii semi-hardcore w kwestii przygotowywania się do raidów stawiamy na pełen profesjonalizm. Punktualność, znajomość taktyk, zaopatrzenie w consumable oraz sprawne słuchawki z mikrofonem to elementarne wymagania.

Raidy organizowane są 3 razy w tygodniu:

Środa -> 19.30 - 23.00
Czwartek -> 19.30 - 23.00
Niedziela -> 19.30 - 23.00


W wyjątkowych przypadkach raidy mogą zostać przedłużone do godziny 00.00, o ile wszyscy wyrażą na to zgodę. Dodatkowo dla zainteresowanych organizujemy również alt runy i farme EN/ToV Mythic w dodatkowe dni (najczęściej poniedziałek)

Naszym komunikatorem w trakcie prowadzenia raidów i do rozmów po godzinach jest program Discord. Posiadamy również zapasowy serwer TS.

Od naszych raiderów wymagamy obecności na poziomie min. 90% w przypadku raidów progresowych, nienagannego przygotowania swojej postaci do raidowania oraz bardzo dobrej znajomości taktyk. Najbardziej cenimy sobie osoby otwarte na poznawanie nowych ludzi o wysokim poziomie kultury osobistej, które podobnie jak my - pragną robić to co sprawia im dużą frajdę.

Poza WoWem gramy również w LoL'a, HoTS'a, CS'a, Diablo III, Overwatcha oraz kilkanaście mniej znanych tytułów w zależności od dostępnego czasu ;)

 • Rekrutacja jest zawsze otwarta dla wybitnych graczy, którzy chcą wyciągnąć jak najwięcej ze swojego czasu w WoWie


  Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas, a Twojej klasy nie ma na liście poszukiwanych - nie krępuj się napisać do nas. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, jeżeli po rozmowie obie strony będą zainteresowane współpracą, z pewnością znajdziemy rozwiązanie.

  Czego oczekujemy:

 • Bardzo dobrego opanowania swojej postaci, pozwalającego na progresowanie raidów mythic
 • 90% obecności na raidach progresowych
 • indywidualnego zaangażowania w trakcie progresu
 • komunikatywności, sprawnego łącza oraz słuchawek z mikrofonem, odporności na konstruktywną krytykę
 • doświadczenie w grze na kilku różnych postaciach i dodatkach jest mile widzianym atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym

  Co oferujemy:

 • zdobywanie doświadczenia w środowisku ludzi, którzy wiedzą czym jest gra na najwyższym poziomie;
 • jeden z najszybszych progresów wśród gildii na BLu
 • otwartość i przyjazne podejście do każdej osoby dołączającej do gildii;
 • indywidualne i sumienne podejście do wszelkiego rodzaju przejawów inicjatyw, pomysłów na dalsze rozwijanie gildii oraz ich adekwatne nagradzanie;
 • sprawiedliwy system nagradzania osób zaangażowanych w gildii; każda osoba, która sumiennie podchodzi do kwestii raidowania nigdy nie zostanie pokrzywdzona

  Więcej informacji o nas, o tym jak funkcjonujemy i raidujemy, a także formularz rekrutacyjny znajdziesz na stronie http://www.theknife.pl

  Kontakt w grze:

 • Virelion
 • Amphicius
 • Sersque
 • Anaviejra
 • Kontra
profile administrator(s): kkoonntteerr, viral23, Anaviejra
last updated by Anaviejra 15 days ago
< previous next >
< previous next >
login register

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook