Add or Search characters | guilds

“The Knife” Guild

Horde EU-Burning Legion    (armory)
Progress: 0/9
World: n/a
Realm: n/a
World: 512
EU: 304
EU English: 159
Realm: 5
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Polish
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting:
druid (balance)medium
priest (dd)medium
warlockmedium
Nasze motto:

„Stawiamy na jakość raidów, nie ich ilość”.

Obecnie poszukujemy na nowy raid:
-1x rdps (boomkin/lock/sprey)

Jako, że rzadko ludzie od nas z gildii wychodzą i czasami ciężko jest powiedzieć kto gra / będzie grał next raid. Tym bardziej, że czasami nie wszyscy są u nas jeszcze w gildii, bo chcą skończyć progress u siebie.
Roster raiderów The Knife:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15hwFVSp93WC3Tt_PZMhJxXC9Godcw5ND9klhvZZ2bYA/edit?usp=sharing

Możecie sami sprawdzić czy widzicie się w tym składzie. :)

Jeżeli rekrutacja dla Twojej klasy jest obecnie zamknięta, ale uważasz, że wzmocnisz swoją osobą gildię i jesteś cierpliwy to zachęcamy do złożenia formularza na naszej stronie. Jak tylko zwolni się slot do grupy raidowej, możliwe że się do Ciebie odezwiemy!

Skoro czytasz ten tekst to prawdopodobnie zastanawiasz się nad wstąpieniem do naszej gildii. Albo jesteś już zdecydowany na zmianę sztandaru albo powoli dojrzewasz do takiej decyzji. Rozumiemy to, że zmiana gildii może być dla Ciebie jedną z trudniejszych decyzji w WoW’ie. Jeżeli podejmiesz złą decyzję, zmarnujesz tygodnie lub miesiące gry...i dostaniesz wrzodów na żołądku. Jeżeli wybierzesz właściwie...będziesz miał spokój na lata😊 Kto wie, może poznasz wielu nowych przyjaciół. Dlatego proszę nachyl się nad monitorem i skup się przez chwilę. Na początek zagrajmy w inną grę.

Czy...

  1. szukasz raczej czegoś na dłużej niż przelotnej przygody?

  2. cenisz swój czas i szanujesz czas innych?

  3. dajesz z siebie zawsze 100% swoich możliwości?

  4. szukasz rozsądnych i odpowiedzialnych graczy?

  5. cenisz sobie dobrze przygotowanych raid liderów?

  6. nigdy nie spoczywasz na laurach i ciągle się doskonalisz?


Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś TAK, to powinieneś dać sobie i nam szansę i przejść nasz proces rekrutacji!

Noże

Jesteśmy stosunkowo młodą gildią, ale już zaczynamy być rozpoznawalni na BL’u. Ciężko pracowaliśmy na swoje obecne miejsce. Zawdzięczamy to bardzo dobrym graczom, ogarniętym oficerom oraz Krulowi, który trzyma w kupie wszystkie nasze gwiazdy. To całkiem skuteczna i wesoła kompania. Spodoba Ci się tu.

Każdy może zostać Nożem

Czasami nasza opinia nas wyprzedza. Ponoć niektórzy wybitni gracze myślą, że aby wstąpić w nasze szeregi brakuje im doświadczenia. Pamiętaj, nas interesuje bardziej, kim możesz się stać w „The Knife” – niż kim obecnie jesteś. Wielu z nas zaczynało skromnie.

Przetestuj nas
Stara szowinistyczna mądrość ludowa twierdzi, że „nie musisz kupować całej krowy, jeżeli chcesz się napić mleka”. U nas jest podobnie. Przejdź się z nami na jeden z Alt Run’ów. Zobaczysz jaką mamy atmosferę. Będziesz mógł pokazać się od lepszej strony i poczuć przedsmak raidów progresowych. Bez zobowiązań.

Nigdy nie mów nigdy
Nawet jeżeli obecnie nie potrzebujemy Twojej klasy, warto abyś przystąpił do rekrutacji. Sytuacja w gildii czasami się zmienia, wiesz.. matury, studia, śluby, dzieci, rozwody, szpital... Dlatego wszystkie wnioski trzymamy i często wracamy do nich. W swoich szeregach mamy kilku graczy, którzy zostali przyjęci po 1-2 miesiącach, kiedy zwolniło się dla nich miejsce. Warto zacząć z nami rozmawiać.

Kiedy Ciebie potrzebujemy?
Środa -> 19:30 - 23.00
Czwartek -> 19:30 - 23.00
Niedziela -> 19:30 - 23.00
Invy 19:15, o 19:30 pull bossa. ^^
Pierwsze 2 tygodnie nowego raidu dodatkowy raid obowiązkowy w poniedziałek (ze względu na normal i hc clear przed progressem mythica).

Wszystko to, czego chcesz się o nas dowiedzieć, ale wstydzisz się zapytać, znajdziesz na naszej stronie http://www.theknife.pl/

lub dowiesz się od:
Mazaw (Mazaw#2464)
Kontra
profile administrator(s): kkoonntteerr, viral23, Mazaw
last updated by kkoonntteerr 3 days ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
10 people are following this guild

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook