Add or Search characters | guilds

“Alfheim” Guild

Alliance EU-Silvermoon    (armory)
Progress: 2/2 (H)
World: 2245
EU: 1265
EU English: 627
Realm: 49
World: 3296
EU: 1832
EU English: 885
Realm: 69
Encounter First Kill Videos World EU Realm Fastest Kill
+ H: Uu'nat, Harbinger of the Void2 hours ago22451265491421m 30s
+ N: The Restless Cabal1 day ago65793445102
+ H: The Restless Cabal1 day ago3871214870
+ N: Uu'nat, Harbinger of the Void1 day ago3794207463
[edit]

Guild Profile

Primary Language: Turkish
Raids per week: 3
semi-hardcore
Recruiting:
all classes
- Biz Kimiz:

Alfheim, 13 Kasım 2018'te aktif olarak kurulmuştur. Ağırlıklı olarak PvE'ye odaklanmış durumdayız. Amacımız, düzenli bir progress ile ilerleyip bunu yaparken de eğlenilebilecek keyif alınabilecek bir ortamı yakalamaktır. Alfheim, potansiyel sahibi başvuru sahiplerine çeşitleri imkanlar sunuyor ( arkadaşlık, eğlence, progress, m+ grupları vb ).

İlk olarak, liderlik. Alfheim guildi, her zaman bir grup yüksek motivasyonlu, rekabetçi, kendini oyuna ve oyunculara adamış bir yönetim takımı tarafından yönetilir. Raidlerin eğlenceli, sorunsuz ve en önemlisi verimli olmasını sağlayan yapı ve istikrar sağlarlar.

İkincisi; oyuncu gelişimi. Guild alım sürecimize ve her başvurana çok çaba harcıyoruz. Saygı duyulan, saygı gösteren insanlarız, çeşitliliğimiz sayesinde WoW'un bu zorlu rekabetçi ortamında kendinize uygun bi yer bulabilirsiniz. Alfheim, kendilerini geliştirmek isteyen ve oyunun her alanında var olmaya çaba gösteren sosyal, aktif PvE ve PvP alanlarında sıradışı ve bilgili oyunculardan oluşur.

Üçüncü; bir fan, aktif topluluk atmosferi.
Guildimizde insanlara sunacak çok şeyleri olan harika insanlar var. Burada geliştirdiğiniz arkadaşlıkların, WoW Raiding deneyiminize çok şey katacağına inanıyoruz.

Elitist tutumlarla veya Guild ve Oyunun diğer üyelerine yardım etmek istemeyen oyuncuları kabul etmiyor ya da tutmuyoruz. Ayrıca yaştan bağımsız olarak ("Ben! Ben! Ben!"cilere), Drama Queen'leri cinsiyete bakılmaksızın (travmatik tutumlarda) veya Ninjalamak (insanların emeklerini suistimal edecek davranışlara) konusunda çoçukça tutumlarına da tolerans göstermiyoruz.

İletişim ve sorularınız için Asycritus#2465'a ulaşabilirsiniz.

Website: unknown
profile administrator(s): Asycritus
last updated by Asycritus 6 days ago
< previous next >
< previous next >
login register

Send message    Follow Guild
1 person is following this guild

Last Updated
 


WoWProgress on Facebook